mgr Karolina Margraf

Psycholog, Psychoterapeuta

2,9

Kompletny brak kompetencji. Pani Karolina nie powinna pracować z ludźmi. Przerośnięte ego i nic poza tym.

Trafiłem tu przez przypadek i jestem mocno zdziwiony opiniami. Mieliśmy z żoną terapię rodzinną i dzięki Pani Karolinie nasz związek się utrzymał. Mało tego, jesteśmy na tą chwilę bardzo zgraną parą !!! Z usług Pani Karoliny korzystaliśmy ponad 1,5 roku temu. Bardzo polecam tego psychologa. Jeżeli ktoś potrzebuje terapii rodzinnej polecam bardzo !!! Kosztu wizyty nie pamiętam, ale chodząc we dwójkę za półtorej godziny a czasem nawet dwie płaciliśmy chyba 150 zł. Było warto !!!

BEZNADZIEJNA PANI !!!! ZERO KOMPETENCJI !!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!!!!

BEZNADZIEJNA PANI !!!! ZERO KOMPETENCJI !!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!!!!

Uczęszczałam z synem na zajęcia do P. Karoliny i nie widzę różnic, postępów. Fakt, terminy przyjęcia (jak to prywatnie) są zdecydowanie krótsze a psycholog bardzo miła, ale to nie wystarczy. Podjęłam decyzję o powrocie do specjalistów z Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Bardziej doświadczeni pracownicy, z większym stażem ,równie zaangażowani, a 100zł zostaje w kieszeni ;)

Niezbyt kompetentna, chociaż sympatyczna pani psycholog. Raczej strata czasu i pieniędzy.