lekarz Katarzyna Bielak-Szcześniak

Lekarz rewelacyjny, wspaniały człowiek! Przerobiliśmy naprawdę wielu 'pediatrów' zapisujących antybiotyki nie podając konkretnej diagnozy...po wszystkich przejściach mamy zaufanie tylko do pani Kasi..zawsze stawiała trafne diagnozy i szybko wyprowadzała synka z choroby.POLECAM W 100%

Lekarz godny zaufania.Nigdy nie odmawia pomocy.

Lekarz godny zaufania.Nigdy nie odmawia pomocy.

Wspaniała lekarka, godna polecenia, ma bardzo wiele spraw na głowie, ale zawsze znajdzie chwilę aby skonsultować chorobę dziecka. Mamy do niej 100% zaufanie!!!

Miałam pecha trafić do tej pani kiedy przyjmowała w Euromedice na Prusa. Po zaordynowaniu antybiotyku nie było u dziecka poprawy. Kiedy po kilku dniach pojechałam, aby się skonsultować była bardzo niemiła i w ogóle mnie nie przyjęła. Na pewno nie poleciałbym tego lekarza.

Bardzo kompetentny lekarz! Polecam gorąco!!

Bardzo kompetentny lekarz! Polecam gorąco!!

Z moim dzieckiem byłam u kilku lekarzy zanim trafiłam do dr Szcześniak.Jestem zachwycona jej podejściem do dzieci i trafnością diagnoz, bardzo pomogła przy zapaleniu oskrzeli, ale także przy ząbkowaniu i problemach skórnych. Dermatolog, u której byłam z dzieckiem powiedział: "nigdy nie widziałam tak dobrze przepisanych maści przez pediatrę". Z prywatnymi wizytami nie ma najmniejszego problemu, mimo że mieszkam poza Bielskiem. Z drugim dzieckiem uniknęliśmy pobytu w szpitalu, gdy mały miał zapalenie oskrzeli. Lepszego lekarza w Bielsku i w okolicy nie znajdziecie. Polecam

polecam, kompetentny lekarz, nie ma kłopotu z dojazdem do pacjenta zarówno w tygodniu jak i w weekendy

Lekarz godny polecenia pod każdym względem!!!!

Lekarz godny polecenia pod każdym względem!!!!

wspaniały uczciwy i dobrze przygotowany lekarz, mam pełne zaufanie do tego lekarza i polecam innym korzystać z jego porad

Ma bardzo dobre podejscie do dzieci. Moim zdaniem doskonały lekarz i fantastyczny człowiek. Jest cierpliwa i wykazuje zrozumienie. Nigdy niczego nie bagatelizuje. Polecam każdemu i na pewno nie zmienie Pani Doktor na żadnego innego lekarza.