dr n. med. Katarzyna Drobik-Wąsiewicz

Neurolog dziecięcy

Dziewczyny! Drogie mamy! Polecam P. doktor. Jeżeli wasze dziecko, tak jak moje niemowle przekrzywia sie na jedną stronę i krzywo w łuk się układa i nie chce albo nie umie się przewracac na boki a już powinno - to idzcie do P.doktor. Zanim dostałam się na rehabilitaję wszystkie ćwizenia mi pokazała i wytłumaczyła o o chodzi.Jezu jaka poprawa.

Dziewczyny! Drogie mamy! Polecam P. doktor.

Bardzo jestem zadowolona. Polecam! Niespotykana zyczliwość i kompetencja.

Bardzo jestem zadowolona. Polecam!
Niespotykana zyczliwość i kompetencja.

Bardzo jestem zadowolona, w końcu trafiłam na prawdziwego lekarza, leczę dziecko u neurologa od paru lat. P. dr bardzo przystępna, poświęca tyle czasu ile potrzeba, nie spieszy się, o wszystko mogłam zapytać (przyszłam z długą listą pytań), bez problemowy później kontakt telefoniczny.

Znałam wcześniej chyba wsystkich neurologów w Łodzi, od momentu poznania dr Drobik nie chodzę do żadnego innego neurologa ze swiom dzieckiem. Polecam

lekarz z dużą pewnie wiedzą, ale NIE zaskoczyła mnie Pani pozytywnie podejściem do małego pacjenta, chęcią do nawiązania z nim dobrego kontaktu - zupełny brak jakiekolwiek kolorowej zabawki w gabinecie, na której dziecko mogłoby skupić swą uwagę, zachęcić się do wizyty. Pani dr nie spytała o poród dziecka, stan dziecka po porodzie, poważniejsze choroby w dotychczasowym życiu dziecka ani tez urazy głowy!!! a to z bólem głowy udaliśmy się do P. dr... uspokoiła mnie tylko "no guza mózgu nie ma", więc ogólnie rzecz biorąc finał trudnej dla nas wizyty był pozytywny. ogólne wrażenie - słabe

Polecam szczególnie jeśli chodzi o wykonanie badania EEG we śnie technicy mają ogromną cierpliwość i doświadczenie z małymi dziećmi, można się umówić w godzinach nocnych i zrobić badanie. Ja byłam w przychodni na Sierakowskiego i jestem w 100% zadowolona z wizyty u Pani doktor Drobik.

Bardzo niemiła pani diagnozę podała nie przebadawszy dziecka bardzo nie polecam szczególnie na nfz bo Pani widać że pazerna na pieniądze takie traktowanie pacjenta powinno być karane jak widać lekarz nie zawsze oznacza człowiek kulturalny

Witam, potwierdzam że Pani doktor to wspaniały lekarz, ja byłam na konsultacji u dr Drobik na Piotrkowskie, tam również wykonywałam badanie EEG i płaciłam za nie 100 zł.

Drodzy Rodzice z całego serca polecam Panią dr.Drobik-Wąsiewicz. Przyjmuje w poradni na Spornej w Łodzi i na ul. 1Maja w Łodzi. Koszt wizyty 100 zł a badanie EEG głowy 200 zł. Badanie wykonywane jest na ul. 1 Maja w Neurocenter.

Byłam u pani dr w poradni na Spornej mimo iż była to wizyta na nfz i za drzwiami była kolejka Pani doktor dokładnie zbadała mojego syna zaproponowała leczenie i omówiła wyniki badań. Jeszcze raz dziękuje