lekarz Katarzyna Górska

1,8

Arogancką starsza kobieta bez kultury polecam Pani zmienić nastawienie lub prace bo czasy się zmieniają i nie jest już to komuna

Pani doktor bardzo niemiła, opryskliwa, niezainteresowana opisem dolegliwości. Obrażona że pacjent ośmielił się skorzystać z wizyty w ramach ubezpieczenia bo wg jej opinii ci jasno wyraziła powinno się leczyć wyłącznie prywatnie. Nie polecam najgorszy lekarz i najgorsze podejście z jakim się spotkałam.

Fatalne podejście do pacjenta , bardzo źle wspominam wizytę , bagatelizuje choroby pacjenta , obłuda , pogarda i wiele innych złych cech przez które człowiek ma wstręt do następnej wizyty , nie polecam , odradzam , wybierz mądrze , nie popełnij tego samego błędu

Po dzisiejszej wizycie u pani *lekarz* Katarzyny Górskiej odechciewa sie dalszego leczenia , śmieje sie z pacjenta podczas gdy on tłumaczy co mu dolega , jest bardzo nie miła , bezczelność, zleca inne badania niz opisane przez pacjenta choroby/ dolegliwości . Jeśli nie chcesz byc upokorzony/a , zdenerwowana/y , chcesz by ktoś pomógł ci z twoją chorobą , nie wybieraj Katarzyny Górskiej !