lekarz Katarzyna Grądzka

Jestem zniesmaczona i bardzo zawiedziona wizytą u pani dr Katarzyny Grądzkiej. Pani doktor nie udzieliła żadnej porady lekarskiej,nie wykonała żadnego badania, wręcz powiedziała , że nie udzieli porady, po czym w telefonie wyszukała miejsca gdzie ewentualnie możemy się udać na leczenie. Wizyta trwała 5 min a należność za tę pogadankę 150,00 zł ! A może to opłata za każde wypowiedziane słowo, bo jak wskazują też inne opinie, pani "doktor" jest bardzo oszczędna w słowach. Ma się wrecz nieodparte wrażenie, że oczekuje aby pacjent wyszedł jak tylko wejdzie. Zastanawiam się ile kosztuje w takim razie usługa medyczna u pani "doktor" skoro 5 minut pogadanki kosztuje 150,00 zł to 15 min usługa medyczna (bo taki czas przewidziała klinika Filmedica na jej wykonie) może 500-600 zł?! Pacjent szukający pomocy zapłaci każdą kwotę ale wszystko ma swoje granice.Czuję się oszukana. Ta Pani nie wykonała usługi lekarskiej, stracony czas i pieniądze a najsmutniejsze jest to, że nie wykazała żadnej empatii ani odrobiny zrozumienia i chęci udzielenia pomocy. Czy ja byłam u lekarza? Nie. Stracony czas i pieniądze. Absolutnie nie polecam.

Niestety bardzo się zawiodłam. Prowadziłam swoją pierwszą ciążę. Pani Doktor jest oszczędna w słowach, co powodowało stres i brak wiedzy. Przy porodzie jak i po zostałam sama. Doktor nie zainteresowała się zupełnie i zignorowała telefony. Pomimo że waga dziecka kwalifikowala się do cc opierała się przy sn co spowodowało że dziecko urodziło się z komplikacjami po wielu, wieku godzinach. Nie polecam!

Prowadziłam u Pani Doktor moją pierwszą ciążę, która od samego początku była zagrożona. Przez cały ten czas mogłam liczyć na pomoc. W każdym momencie mogłam zadzwonić jeżeli coś mnie niepokoiło. Ciąża zakończyła się cesarskim cięciem, które zostało przeprowadzone przez doktor. Przed operacją jak i po pani doktor interesowała się moim jak i maleństwa samopoczuciem co było bardzo miłe. Mało się słyszy o tym, aby lekarz był tak zaangażowany. Polecam z całego serca!!! Nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego, Pani Kasia jest cudowną i przemiłą osobą.

Pani doktor Kasia prowadziła moją pierwszą ciążę i bardzo gorąco polecam. Bardzo miła, empatyczna. Chciała dla nas jak najlepiej, gdy coś niepokoilo można było bez problemu skontaktować się z doktor, wytłumaczyła co robić, starała się pomóc. Po porodzie przyszła zapytać jak się czujemy. Nawet w okresie połogu można było na nią liczyć. Pozdrawiam serdecznie.

Pierwszy raz spotkałam tak nieprzyjemnego ginekologa.Pani doktor traktuje pacjenta jak zło konieczne bada z łaski jest bardzo wyniosła.Nigdy więcej nie chcę spotkać się z takim lekarzem.Smutne jest to że pani doktor jest sama kobietą i nie ma choć cienia współczucia dla drugiej kobiety.Najgorszy ginekolog z jakim się spotkałam w ciągu mojego 50 letniego życia.

Nie polecam. Omijać szerokim łukiem. Chamska, nie informuje o przebiegu badania. Udziela prostackich odpowiedzi ciągnięta za język. Po wątpliwe'' przyjemnej '' wizycie " wyszłam z dokładnie taką samą wiedzą o dziecku, z jaką przyszłam. Strata pieniędzy i czasu.

Dno to mało powiedziane, doprowadzila do ciśnienia 160 w ciazy, tak zdenerwowala bo lekarz prowadzący nie miał wolnych terminów a musiałam się upewnić czy wszystko jest dobrze.Za darmo nie przyjmuje a wylatuje do ciężarnej z ryjem!

Prowadziłam u pani doktor drugą ciążę. Pani doktor jest miła, wesoła i sympatyczna. Można na niej polegać. Mój poród skończył się cesarskie cięciem. Wszystko skończyło się bardzo pozytywnie pani doktor po zabiegu również przyszła do mnie ,aby sprawdzić jak się czuje. To był pierwszy doktor, który przyszedł do mnie ,już po porodzie. Jeśli kiedykolwiek będę chciała mieć jeszcze trzecie dziecko to tylko pani Katarzyna. Ps. przy pierwszym dziecku lekarza widziałam tylko na wizytach prywatnych gdy płaciłam, w szpitalu nie odwiedził mnie , ani po porodzie też go nie widziałam, udawała ...

Prowadziłam u pani doktor drugą ciążę.
Pani doktor jest miła, wesoła i sympatyczna.

, ani po porodzie też go nie widziałam, udawała że mnie nie zna, więc gdy przy drugiej ciąży przyszła do mnie pani doktor Katarzyna Grądzka przed i po porodzie dopytywała się moje samopoczucie o mojego małego synka byłam w szoku że doktor może się ciekawić i. Interesować swoim pacjentem. Wspaniała. Polecam.