lekarz Katarzyna Krępuła

Internista, Endokrynolog

Czy ma ktoś aktualny numer telefonu do Pani doktor, bo potrzebuję pilnego kontaktu a nie mogę znaleźć.

BARDZO MIŁA PANI , DELIKATNA I MA WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO PACJENTA. POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY SZUKAJĄ DOBREGO ENDOKRYNOLOGA

Całkiem miła pani . Doktor Katrzyna Krępuła ma duzą wiedzę - byłam u niej już drugi raz i imponuje mi . gabinet bardzo czysty i nowocześnie urządzony jak i cała przychodnia Medix. Polecam to miejsce i Pania Katarzynę.

Zgadzam się z przedmówcą. Doskonała obsługa. Pani Katarzyna Krępuła to profesjonalizm z każdym calu - jestem zadowolona - polecam i dziękuję. Ja chodzę do dr Krępuły do CDM Medix we Wrocławiu na pl. Hirszfelda

Dobry lekarz endokrynolog, pełen profesjonalizm, zaufanie i poważne traktowanie pacjenta. Polecam - Marek