lek. stom. Katarzyna Langner

Bardzo dobry lekarz. Zgadzam się z pozostałymi opiniami. Bezboleśnie i zawsze bardzo starannie. Polecam

Mialam pewne obawy przed pierwsza wizyta bo trafilam do niej niedawno. Szczerze polecam, bo poza zebami wyleczyla mnie ze zlych nawykow. No na pewno nie chciala na sile zarobic na wybielaniu zebow bo jak sie okazuje nie jest to zabieg dla kazego

Polecam z czystym sumieniem każdemu. Bardzo estetyczne wypełnienia.

Polecam z czystym sumieniem każdemu. Bardzo estetyczne wypełnienia.

Najlepsza stomatolog jaką znam! Zabiegi zawsze bezbolesne i perfekcyjnie wykonane, dzięki niej pokonałam strach przed dentystami ;)

Lecze sie u Pani Doktor z cala rodzina od 3 lat. Nie mam zadnych zastrzezen. Polecam!

Od kiedy poprzednia doktor przeszła na emeryturę, leczę się u doktor Langner i przekonałem się ileż przyjemniej może być w czasie wizyty u stomatologa, najlepsza i najbardziej kompetentna doktor jaką znam. Co nie zmienia faktu że nienawidzę jak mi wiercą w zębach xD

trafilam do tej pani z bolem,a ona wyleczyla mi zab i zaplanowala leczenie innych, bylam na poczatku przerazona,ale za pierwszym razem nie bolalo i teraz chodze z przyjemnoscia:]

Pierwszy raz zapisalam sie na wizyte z polecenia i od tamtej pory lecze sie u tej doktor. Polecam. Po kazdej wizycie jestem zadowolona. Marcelina

Marcelina

Lecze sie u Pani Doktor od 2 lat. Bardzo kompetentna i mila osoba. Tutaj jest napisane, ze pracuje na Potockiej ale ja chodze do Niej na Bialostocka. Polecam!

Polecam! Byłam zadowolona i wreszcie Ktoś wytłumaczył mi co robi oraz dlaczego takie zabiegi są lepsze a nie inne. Serdecznie polecam i pozdrawiam Panią Doktor! Małgosia P.