Zupelnie nie rozumiem ponizszych komenatrzy! Pani dr bardzo dobra. Uprzejma, miła i przede wszystkim pomogła mi. Byłem u niej na NFZ jak rowniez prywatnie. Za kazdym razem calkowicie poświecała sie i skupiała całkowicie na mnie i moich dolegliwosciach. ZDECYDOWANIE POLECAM! p.s Do Pani co byla na "okreslona godzine" z tego co sie orientuje godziny przyjęć są godzinami orientacyjnymi i zawsze mogą ulec zmianie. Ale to taka mała uwaga.

Odradzam, ale to tylko moja subiektywna ocena. Po długich namowach rodziny, znajomych, w końcu postanowiłam wybrać się do gastrologa. Przyszłam, czekam, po wejściu do recepcji zostałam poinformowana, że "pani doktor się spóźni" - żadnego słowa "przepraszam" ("pani" jest lek. med. - nie powinno nadużywać się tytułów naukowych!). Kilka osób w poczekalni, małe zdziwienie - przecież byłam umówiona na konkretną godzinę. Wytrzymałam, czekam, zostałam poproszona - wchodzę. To było najbardziej niemiłe pierwsze wrażenie - Pani lek. med. pod koniec wizyty (nie wiem czy dlatego, że zorientowała się, że jestem prywatnym, a ...

Odradzam, ale to tylko moja subiektywna ocena.
Po długich namowach rodziny, znajomych, w końcu postanowiłam wybrać się do gastrologa. Przyszłam, czekam, po wejściu do recepcji zostałam poinformowana, że "pani doktor się spóźni" - żadnego słowa "przepraszam" ("pani" jest lek. med. - nie powinno nadużywać się tytułów naukowych!). Kilka osób w poczekalni, małe zdziwienie - przecież byłam umówiona na konkretną godzinę. Wytrzymałam, czekam, zostałam poproszona - wchodzę. To było najbardziej niemiłe pierwsze wrażenie - Pani lek. med. pod koniec wizyty (nie wiem czy dlatego, że zorientowała się, że jestem prywatnym, a więc płacącym pacjentem) zaczęła być aż nieprzyjemnie miła. /naprawdę pierwsza wizyta u ginekologa była zdecydowanie mniej krępująca a już na pewno nieporównywalnie bardziej profesjonalna/. Podczas wizyty dowiedziałam się (niemalże na dzień dobry), że nic mi właściwie nie dolega, nie wymieniłam wszystkich dolegliwości, nie zapytała o rodzaj bólu brzucha - o umiejscowienie, nic! Dostałam kilka suplementów diety, środek przeciwbólowy (o ironio - którego efekt uboczny był sprzeczny do stosowania wcześniej zapisanych suplementów) i szereg badań, które mogę zrobić, ale w sumie do których pani lek. med. nie jest przekonana co do sensowności ich robienia!!! (sam rezonans kilkaset złotych!). Z kolei na moje problemy trawienne usłyszałam, że mogę wypić na czczo kawę lub zapalić papierosa!!! bo niektórym pacjentom to pomaga! Szok!!! Wizyta prywatna - koszt 100 zł - efekt - powinnam się cieszyć, że wijąc się z bólu - nic mi nie dolega. A - i nauczka na przyszłość - następnym razem poproszę o wypisanie rachunku za usługę, przynajmniej urząd skarbowy będzie miał pożytek.
Ocena subiektywna - mam do niej prawo, może miałam pecha i pani lek. med. miała gorszy dzień.
Ps. odnosząc się do "dyplomów" wiszących na ścianach przed gabinetem - proponuję zwrócić uwagę, że większość z nich dotyczy "UCZESTNICTWA".

Pani "doktor" przy pierwszej wizycie bardz mila, złego słowa nie dało sie powiedziec. Natomiast druga wizyta kompletna porażka. Jak tylko dowiedziała się że wykonałam gasrologię w innym miejscu przy znieczuleniu którego ona nie ma w swojej ofercie pani się bardzo zdenerwowała. Stwierdziła że ona nie ma czasu oglądać płytki z nagraniem z odbytego badania.Zupełny olew, próba pozbycia się mnie z gabinetu, bagatelizowanie mojej choroby. Zapisala leki powiedziala jak je zazywac ale jak tylko próbowalam zapytac o dreczace mnie watpliwości pojawiał się lekceważący uśmieszek i tekst " prosze pani" i tyle. ...

przy znieczuleniu którego ona nie ma w swojej ofercie pani się bardzo zdenerwowała. Stwierdziła że ona nie ma czasu oglądać płytki z nagraniem z odbytego badania.Zupełny olew, próba pozbycia się mnie z gabinetu, bagatelizowanie mojej choroby. Zapisala leki powiedziala jak je zazywac ale jak tylko próbowalam zapytac o dreczace mnie watpliwości pojawiał się lekceważący uśmieszek i tekst " prosze pani" i tyle. Pomimo mnóstwa dyplomów potwierdzających jej wysokie kwalifikacje którymi tak upiękrzyła swoją lodowatą poczekalnie okazała się lekarzam którego należy się wystrzegać gdyż wydaje sie jej że zjadła wszystkie rozumy świata.
Dodam iz za wizyte zaplaciłam

Polecam. Pani doktor pomogła mi bardzo w mojej chorobie dzięki dobrze dobranym lekom. polecam!!

Bardzo duży zakres wiedzy, świetny sprzęt dobadań, zainteresowanie pacjentem.

Bardzo duży zakres wiedzy, świetny sprzęt dobadań, zainteresowanie pacjentem.

w domu wspaniały lekarz,w NFZ-tragedia.Człowiek czuje się jak śmieć.

w domu wspaniały lekarz,w NFZ-tragedia.Człowiek czuje się jak śmieć.

Pani doktor potraktowała mnie olewającą, była arogancka, wręcz bezczelna gdy poprosiłam o skierowanie na badania. Czułam się poniżona, nie polecam!!

Idealna i miła i kompetentna w prywatnym gabinecie. Natomiast na NFZ olewająca totalnie aż żal patrzeć na co idą pieniądze z podatku

Idealna i miła i kompetentna w prywatnym gabinecie.

W koncu lekarz,który potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć istotę choroby, rzeczowo i przystępnie odpowiada na pytania i nie wygania z gabinetu!

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYTY ZWŁASZCZA Z WYJASNIENIA PRZEZ PANIĄ DOKTOR ISTOTY CHOROBY I ZASADNOŚCI LECZENIA!!!!!