lekarz Katarzyna Niemczyk

1,3
1,5
1,4
1,4

Odradzam tą kobietę wszystkim!!! Bo ja takich osób nie nazywam lekarzami, brak współczucia,empatii i OSOBISTEJ KULTURY. Nic Pani nie załatwi wykrzykiwaniem na korytarzu i bulwersowaniem się. Dziwie się że Uniwersytecki szpital trzyma takich ludzi u siebie. Rozgoryczenie i nie miłe wspomnienia tylko z tym szpitalem. Jeżeli się kogoś nie chce przyjąć to można to załatwić w sposób kulturalny, miły, wyjaśnić spokojnie i z uśmiechem. Szkoda że tacy ludzie pracują tylko dla pieniedzy bo raczej nie dla ludzi. Chyba Pani zapomniała czego uczyli na studiach.

Kompletny brak etyki zawodowej i poczucia przyzwoitości /więcej napisać nie mogę bo nie mam na to świadków/ ale odradzam zdecydowanie!

Wyjątkowo niekompetentna i niewykwalifikowana lekarka, w normalnej służbie zdrowia zostałaby zdyskwalifikowana, może praktykować /oby jak najmniej/ tylko w państwowym nie zreformowanym systemie.

Ten lek. nawet nie badając pacjenta stwierdził że " nie wymaga operacji " i powinien zgłosić się do POZ a była to niedziela godziny nocne i cierpiałem na silne bule brzucha. NIE POLECAM NIKOMU TAKIEGO "MEDYKA"