dr n. med. Katarzyna Paschalis-Purtak

Internista, Kardiolog, Hipertensjolog

Jeśli poszukujecie kompetentnego i jednocześnie konkretnego kardiologa i hipertensjologa, to polecam dr Paschalis-Purtak. Rozmawia z pacjentem i tłumaczy zrozumiałym językiem, kompleksowo podchodzi do nadciśnienia, daje wiele wskazówek, jak zmienić pewne nawyki np. żywieniowe, które służą walce z nadciśnieniem. Znakomita specjalistka i lekarz z powołania. Polecam, choć nie łatwo zdobyć u niej termin wizyty.

Przed kilkoma laty stwierdzono u mnie nadciśnienie. Leczyło mnie dwóch lekarzy, jednak bez skutku. Z polecenia trafiłem do pani doktor. Nie jest łatwo u niej u termin wizyty, ale to tylko potwierdza jej wysoką jakość. Zleciła kompleksowe badania, przeprowadziła pogłębiony wywiad i zaproponowała leczenie. Już po dwóch miesiącach ciśnienie się unormowało, ciągłe zmęczenie ustąpiło. To, co wyróżnia dr Purtak, to jej poświęcenie. Zleca raz w roku badania krwi i badanie holterem ciśnieniowym. Czas wizyty to zawsze jedna godzina. Jest więc sporo czasu na analizę wyników, rozmowę i wyjaśnienia. Z pełnym przekonaniem polecam!

Jestem pacjentem pani doktor od 5 lat. Dzięki jej wiedzy, kompetencji i empatii bez przesady mogę powiedzieć, że żyję. Wcześniej nie miałem pojęcia, że mam cukrzycę i problemy z miażdżycą. W 100 procentach rekomenduje.

Nie byłam jeszcze na tak kompleksowej wizycie. Pani doktor szczegółowo przeprowadziła ze mną wywiad, przeanalizowała dużą ilość moich wyników i w końcu postawiła diagnozę, której wcześniej nie uzyskałam chodząc po różnych lekarzach. Leczenie w końcu działa, czuję się dobrze i w końcu ciśnienie mam dobre. Długo trzeba czekać na wizytę ale warto!