lek. dent. Katarzyna Przybył-Bażant

Również nie polecam Pani stomatolog zniszczyła mi większość zębów plombami które po dłuższym noszeniu rosadza i reaguje w sposób negatywny na zeby przez co mam teraz większość do wyrwania. Jak kogoś nie lubi to go po prostu nie przyjmuje tłumacząc się brakiem miejsc. Zero profesjonalizmu.

Nie polecam Pani "stomatolog", ponieważ żona poszła na NFZ z bólem zęba i została jednak przyjęta prywatnie ze względu na białą plombę. Pani "doktor" od razu zaplombowała bolący ząb bez podjęcia leczenia kasując przy tym 300zł. Po powrocie do domu ból nasilił się i był nie do wytrzymania. Żona zadzwoniła do Pani "doktor" i poinformowała, że ząb boli ją jeszcze mocniej niż przed wizyta. "Stomatolog" stwierdziła, że pewnie plomba się nie przyjęła. Skończyło się to leczeniem kanałowym u innego stomatologa. Radze się dwa razy dobrze zastanowić, zanim ktokolwiek się zgłosi z jakimikolwiek problemem do Pani "stomatolog".