lekarz Katarzyna Zieleśkiewicz

Pani doktor faktycznie fantastyczna , ale podzielam zdanie poprzednika , pani rejestratorka sprawia wrażenie , jakby pracowała za karę , a chyba już nie musi.....

Wspaniała kobieta, miła,swoim ciepłem i uprzejmością powoduje że człowiek się nie stresuje a zwłaszcza dzieci. Bardzo polecam, najlepsza dentystka jaką miałam

Pani doktor to najwspanialszy stomatolog na ziemi. Wraz z całą moją rodziną leczymy się u niej od wielu lat. Jest przemiłą i kompetentną osobą. A największy plus za fantastyczne podejście do dzieci! Moja Córcia ją uwielbia i wizyty u dentysty nie są koszmarem - jak wizyty u innych lekarzy, a wręcz przyjemnością! Jeśli szukasz stomatologa śmiało wybierz dr. Katarzynę Zieleśkiewicz!

Pani Doktor jest rewelacyjna. Dokładnie tłumaczy, rzetelnie leczy. Jest to rewelacyjny stomatolog, którego obawiać się nie należy.

Serdeczna osoba, kompetenta, z ogromnym zaangażowaniem w pracy. Doradzi, fachowo leczy, rozumie lęk pacjenta. Tłumaczy co się będzie z pacjentem działo. Jedyny minus /duży/ to pani rejestratorka...ufff

Serdeczna osoba, kompetenta, z ogromnym zaangażowaniem w pracy.

Wspaniały stomatolog. Jedyny, któremu ufam. Dzięki doktor Zielśkiewicz wciąż mam kilka zębów. Bardzo dokładna i rzetelna. Jest to jedyny lekarz do którego chodzę "na NFZ" i żałuję, że nie ma swojego gabinetu, bo terminy oczekiwania byłyby z pewnością krótsze.

Dr.Katarzyna Zieleśkiewicz to super specjalistka w zakresie stomatologii.Pani Doktor to prawdziwy stomatolog z powołania ,co rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach,przy tym miła i uprzejma.Wraz z córką leczę się u niej od paru lat na NFZ i z czystym sumieniem poleciłabym Ją wszystkim szukającym b.dobrego stomatologa.

Pani doktor jest pierwszym stomatologiem w moim 64-letnim życiu,który wzbudził moje zaufanie i dzięki któremu przestałam się bać dentysty.Doprowadziła moje bardzo zrujnowane zęby do takiego stanu,że przestałam się wstydzić uśmiechać.Jest to jedyny lekarz stomatolog,do którego bez obaw udam się ponownie w razie potrzeby.Polecam gorąco i całym sercem.