Lekarze Dąbrowa Górnicza

lek. dent. Michał Lipski

Korczaka 3/4
41-300 Dąbrowa Górnicza

Zawsze pełen profesjonalizm, polecam. Pierwszy dentysta do którego nie boje się chodzić. Ceny tez są bardzo przyjemne.
Opinia dodana przez: Anna

Beata Łonak

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychologioczny i Psychoterapeutyczny
ul. Królowej Jadwigi 23 lokal 6
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobra Pani psycholog polecam.Wie jak dotzreć do pacjenta. Stosuje dobre metody. Polecam

lekarz Mariusz Gomulski

Lekarz rodzinny

Medico
Ks. Stanisława 1
Dąbrowa Górnicza

Lekarz naprawdę godny polecenia. Kompetentny i bardzo uprzejmy. Zawsze ma czas dla pacjentów. Jest bardzo cierpliwy.
Opinia dodana przez: Zofia

Wojciech Wilczek

Dietetyk

Centrum Dietetyki Klinicznej
dojazd do pacjenta
Dąbrowa Górnicza

Pan dietetyk dopasował mi jedzenie do moich chorób. Czuje się super, schudłam już 17kg bez suplementów. Warto się zgłosić.

dr Grażyna Postrożna-Bartela

San Vita
Dąbrowa Górnicza

Z całego serca dziękujemy Pani doktor Grażynie Postrożnej za długą, wspaniałą, troskliwą opiekę medyczną za życzliwość oraz pomoc jak i wsparcie w trudnych chwilach choroby naszej Mamy i Babci Salomei . Zawód Pani doktor to powołanie którego brakuje większości lekarzy . Rodzina .
Opinia dodana przez: Teresa z rodziną

lekarz Agnieszka Papierniak

ulica Kościelna 127
41-303 Dąbrowa Górnicza

Moje problemy z widzeniem pojawiły się po ponad 10 latach noszenia soczewek, m.in. zaczął się tworzyć rozmazany obraz. Z racji tego trafiłam do Szpitala Okulistycznego, gdzie lekarze kazali odłożyć soczewki całkowicie (czego nie mogłam przeżyć, bo okularów nie lubiałam). Mus to mus, okulary musiały być na nosie 😢 Na kontrolę trafiłam zupełnie przez przypadek do dr Agnieszki Papierniak. To Pani Doktor tak naprawdę pokierowała moim leczeniem, a przede wszystkim powalczyła ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jolanta Wótowicz

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Była i jest świetną lekarką! każda ocena na 5+ kompetencje, kompleksowość oraz pełny profesjonalizm zintegrowany we wspaniałej, pełnej optymizmu i uśmiechu osobie doktor Wójtowicz, zawsze godnej polecenia! Pani doktor towarzyszyła w chorobach mojej córce od dzieciństwa do dorosłości a w tej chwili towarzyszy mojemu dużo młodszemu synkowi i przez te wszystkie lata nigdy nie miałam nawet cienia wątpliwości, jest najlepszym lekarzem jakiego znam i którego bardzo brakowało mi gdy mieszkałam ...
Opinia dodana przez: anetta

lekarz Grzegorz Jarosiński

41-300 Dąbrowa Górnicza

Niesamowicie kompetentny, bardzo uprzejmy lekarz,uważny na pacjenta cudnie pozytywny ..nie znam lepszego lekarza.Kazdy kto trafi do doktora ma wielkie szczescie
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Piotr Kusiak

ulica Struga 6/17
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam Pana Doktora. Przemiły, konkretny, zlecił ponowne badanie rtg, do tego usg palca zrobił i powiedział co robić dalej. Trochę czekania na kolej swoją było, ale teraz wiem, że bardzo poważnie Doktor podchodzi do każdego pacjenta i jego schorzenia. Przy następnych problemach też będę odwiedzać Pana Doktora bo naprawdę warto. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Łukasz Gładysz

Aleja Zwycięstwa 81/318
42-520 Dąbrowa Górnicza

Z całego serca polecam Pana Doktora. Jako jedyny lekarz, który zajmował się moim przypadkiem próbował znaleźć przyczynę choroby. Wszystko rzetelnie wyjaśnione, żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Otrzymałam skierowania na potrzebne badania, a przede wszystkim Pan doktor interesuje się pacjentami, poświęca dużo czasu na kontrolę i omówienie wyników. Polecam serdecznie, bardzo cierpliwy, miły i rzetelny lekarz.
Opinia dodana przez: Luiza

lek. dent. Katarzyna Herman

NZOZ Zakład Diagnostyki Medycznej
Karola Adamieckiego 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Niesamowita Pani doktor!!! Leczymy zęby u niej ja i mój mąż ( ciężkie przypadki a strach jeszcze większy). Pani doktor sprawiła , że stres przed wizytą nagle wyparował! Każdemu kto ma traumatyczne wspomnienia po stomatologu polecam Panią doktor.

Jadwiga Mitręga-Górska

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Do doktor Górskiej chodzę z synem od ok 10lat. Miła, uprzejma, jak trzeba stanowcza (to jednak dorastający, buntujący się chłopak), zawsze mówi co dziecku jest, tłumaczy po kilka razy jak podawać przepisane leki a przede wszystkim w całej tej rozmowie nie pomija dziecka. Małoletni pacjent jest dla Niej partnerem do rozmowy i wytlumaczenia sytuacji. Jestem zadowolona. Przez te dziesięc lat nie spotkałam się z niewłaściwym czy niemiłym zachowaniem Pani doktor- ...
Opinia dodana przez: Balbina

lek. med. Kamila Dudzik

41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam Panią Kamilę jest cudowną lekarką. Ma serce czas i chęci dla każdego pacjenta poświęca mu tyle uwagi ile tylko jest potrzebne. Pomaga w każdej sytuacji można na Panią doktor polegać jak na przyjaciółce świetnie doradzi podpowie pomoże. Prowadziła moją ciąże i poronienie i gdy rodziłam w szpitalu w którym pracuje czułam się cudownie przez nią zaopiekowaną zainteresowana moją osobą moim samopoczuciem. Kobieta anioł jednym słowem. Każdemu życzę tak cudownego ...
Opinia dodana przez: Anna

mgr Agnieszka Zawrzykraj

Logopeda

Prywatny gabinet terapii logopedycznej
Dąbrowa Górnicza

Bardzo polecam wizyty u Pani Agnieszki! Postępy u dzieci są widoczne już po kilku wizytach. Dodatkowo, Pani Agnieszka udziela cennych rad dla rodziców i pokazuje w jaki sposób ćwiczyć z dziećmi w domu tak, aby ćwiczenia były formą zabawy. Dzieci nie narzekają przed kolejnymi wizytami i chętnie angażują się w domowe ćwiczenia. :)
Opinia dodana przez: Oskar

mgr Agnieszka Szeptuch

Psycholog

INTEGRA Agnieszka Szeptuch
Obrońców AK Ordona 287 (dawna ul. Majewskiego 287)
42-530 Dąbrowa Górnicza

Niesamowita osoba, bardzo ciepła, empatyczna i pomocna, sprawia że po wizycie człowiekowi wracają chęci do życia, znajdzie odpowiedź lub rozwiązanie każdej sytuacji.... Doda sił, wesprze i wyleczy duszę.......
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Katarzyna Maślankiewicz

Internista, Kardiolog

41-300 Dąbrowa Górnicza

Nikt nigdy nie poświęcił tyle czasu pacjentowi co ta Pani doktor a byłem już u wielu lekarzy. Miła uprzejma dokładnie wyjaśnia sposób leczenia, bez patrzenia na zegarek czy komorke, typowo z powołania, takich lekarzy jest garstka
Opinia dodana przez: Bogdan
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Psycholog
                                       mgr Justyna Rać

mgr Justyna Rać

Psycholog, Psychoterapeuta

Pracownia Psychoterapii Justyna Rać
Sienkiewicza 14
Dąbrowa Górnicza

Jestem pod ogromnym wrażeniem fachowości, ciepła, empatii i skuteczności Pani Psycholog. Przekonałem się, że warto było skorzystać z pomocy.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Jerzy Doskocz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia "DOSLUX"
Rapackiego 15
42-520 Dąbrowa Górnicza

Najlepszy Lekarz Stomatolog jakiego można sobie wymarzyć. Niektóre plomby mają pow.30 l. Uprzejmy ,dokładny , WSPANIAŁY.
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lek. dent. Martyna Malus

"UNIMED" Sp. z o. o. Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej
al. Józefa Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Martynę. Super podejście do pacjenta. Po wizytach u Pani Martyny, strach przed stomatologiem został usunięty.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Maria Strąk śliwińska

smekmed
krasickiego 1
Dąbrowa Górnicza

jestem pacjentem przychodni U PRZYJACIÓŁ od początku jej istnienia i nie wyobrażam sobie leczyć się gdzie indziej,pani doktor(oraz pan doktor Żaba również tam przyjmujący)jest zawsze dostępna nie ma potrzeby wcześniej się rejestrować bo mam pewność że zostanę przyjęty ,jestem traktowany jak przyjaciel i tak się tam czuje ,czuje się bezpieczny bo ci lekarze to wspaniali fachowcy i ludzie