Lekarze Dąbrowa Górnicza

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

41-300 Dąbrowa Górnicza

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Maciej Kohut

Internista, Gastrolog

41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam, dobry lekarz, kontaktowy dla pacjenta, miałam robione badanie kolonoskopii -Pan doktor podszedł naprawdę do tego z sercem . Małgorzata.

lekarz Krzysztof Wencel

Anestezjolog

Struga 4/8
41-300 Dąbrowa Górnicza

Wspaniały, uśmiechniety, kompetentny lekarz z powołania. Pełen empatii i pozytywnej energii. Zawsze chętny do pomocy.

lekarz Katarzyna Skiba

Zwycięstwa 83/6
42-520 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry internista!! Rzetelna Pani dr zleca szczegółowe badania znajduje problem wyciąga ludzi z wielu dolegliwości

lekarz Michał Szafert

Psychiatra

smekmed
krasickiego 1
Dąbrowa Górnicza

Wspaniały lekarz!!! Godny polecenia! Konkretny! Bardzo się stara, aby pacjent miał się jak najlepiej!

lek. dent. Joanna Kłosińska

ulica Turystyczna 3B
42-524 Dąbrowa Górnicza

Lekarz godny polecenia! Niezwykle delikatne podejście do pacjenta szczególnie do dzieci. Pełna fachowość i znajomość najnowszych trendów w stomatologii.
Opinia dodana przez: LM

lekarz Marta Frejowska

Sienkiewicza 17/6
41-300 Dąbrowa Górnicza

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor Marty. Wieczorem telefon, rano wizyta, prześwietlenie i diagnoza. Pani doktor jest osobą kompetentną, miłą i przyjazną dla pacjenta. Napewno będę polecał panią Martę swoim znajomym. Jarosław z Będzina.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Maksym Motylewski

Poliklinika Stomatologiczna "PROF-DENT" Sp. z o.o.
al. Józefa Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Zaangażowany i uprzejmy lekarz, udzielił wszystkich potrzebnych informacji i pomógł mi podczas nagłej choroby dziecka.

lek. dent. Maria Stawiarska

Art Dental Clinic
Sobieskiego 7B

Jestem pod stałą opieką od 2009r i bardzo sobie chwalę

lek. dent. Małgorzata Fabian-Laskowska

41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Małgorzata Laskowska i zresztą cały Elmadent to bardzo dobrzy lekarze.Profesjonaliści w każdym calu.Widzę jako stały klient że firma się cały czas rozwija...i to jest bardzo dobre.Jestem bardzo zadowolony z wizyt .Stomatolodzy mili, uprzejmi no i ...fachowcy:)

mgr Kinga Czarnota

Psycholog, Psychoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

Do Pani Kingi sprowadził mnie zdrowy rozsądek, kiedy poczułem że nie daję rady radzić sobie z odrzuceniem, którego doświadczyłem ze strony osoby, którą bardzo kochałem. Bez nadziei na lepsze jutro, zaczęły nawiedzać mnie bardzo mroczne myśli. Na szczęście zdecydowałem się na psychoterapie i teraz mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji mojego życia :) Na początku myślałem, że będzie to coś na zasadzie, że ja leżę na kozetce, ...
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Bożena Adamczyk

Internista, Kardiolog

ulica Majakowskiego 18 C
41-300 Dąbrowa Górnicza

Wspaniały lekarz z doskonałym podejściem do starszych, schorowanych osób. Jestem spokojna,że moja mama jest w tak znakomitych rękach.
Opinia dodana przez: HALINA

lek. dent. Olga Krukowska-Drozd

Ortodonta

"Jomadent" Centrum Zdrowia
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo miła i kompetentna pani. ma właściwe podejście do dzieci. zawsze służy pomocą i poradą. chodzę do niej z dzieckiem już od dwóch lat.
Opinia dodana przez: aga

lekarz Anna Lubas-Rok

ulica Majakowskiego 18 C
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie słucha co się ma do powiedzenia, próbuje różnych terapii. Bez problemu zleca badania lub kieruje do innych specjalistów. Leczę się u Pani Doktor od lat i nigdy mnie nie zawiodła. Szczerze polecam. To lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aneta Kozieł

Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Chciałabym polecić Panią dr. Anete Kozieł. Wyleczyła mnie z kaszlu który trwał od paru ładnych lat. Jednak ostatnie miesiące były coraz gorsze i lekarz rodzinny nie dawał sobie rady. Chorowałam non stop i kaszlałam. Pani dr. oprócz tego, że jest przesympatyczną, miłą osobą to jest fachowcem w tym co robi. Bardzo dziękuję Pani doktor za pomoc. Oby takich lekarzy było więcej. Lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Małgorzata Piszcz

Internista, Radiolog

NZOZ "Nowa Radiologia"
aleja Piłsudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

O doktor Piszcz można napisać TYLKO dobrą opinię. Wiem coś o tym bo z córeczką byłyśmy już u dwóch specjalistów laryngologii. Do doktor Piszcz chodzimy od około pół roku. Dzięki niej uniknęłyśmy zabiegu, na który córka była kierowana. Nie dość, że jest dobrym specjalistą to jej podejście do dziecka jest unikalne...Doskonałe podejścia do dziecka mają też panie (byłyśmy u dwóch)wykonujące badania słuchu. Nigdy wcześniej takiego badania nie udało się wykonać- ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Jarosław Juszczyk

ulica Legionów Polskich 119/23
41-310 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry Lekarz 👍Super rozmowa z pacjentem lekka na wysokim poziomie która pomaga obniżyć stres i strach przed zabiegiem . Od samego początku do końca człowiek czuje się że jest w dobrych rękach co jest bardzo ważne jak dla mnie przed zabiegiem. Pełen Profesjonalizm.Szczerze Polecam.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Paweł Piaskowski

ulica Dąbrowskiego 38/36
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam tego stomatologa. Nie znam niezadowolonych z jego leczenia, a leczy całą moją rodzinę i wielu znajomych.

lekarz Błażej Trela

41-300 Dąbrowa Górnicza

Od dłuższego czasu leczę się z mężem u Pana doktora dzięki temu nasze życie mimo wielu dolegliwości jest łatwiejsze. Każda wizyta to nie tylko spotkanie z lekarzem kardiologiem, to spotkanie z przyjacielem,tu mogę liczyć na pomoc z każdej dziedziny i dobrą podpowiedź, tu mogę liczyć na wspaniałą diagnostykę .Polecam każdemu kontakt z Panem doktorem ,każdemu kto czeka na profesjonalne i fachowe leczenie.
Opinia dodana przez: Jagoda
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Terapeuta
                                       mgr Dorota Ferdek

mgr Dorota Ferdek

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

Centrum NAVIGARE
Marii Konopnickiej 78
41-300 Dąbrowa Górnicza

Szczerze polecam!!! Do Pani mgr Doroty Ferdek trafiliśmy z polecenia znajomych. To świetny psycholog i wspaniały człowiek. Terapeutka mojego nastoletniego syna- "ofiary" covidowej, lockdownowej rzeczywistości. Pierwszy specjalista, przy którym tak naprawdę się otworzył i w pełni zaakceptował. Kontaktowa, ciepła, uśmiechnięta, a przy tym w pełni profesjonalna, kompetentna, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Z tygodnia na tydzień widzę jak zmienia się zachowanie syna, jak wychodzi z tej swojej wirtualnej skorupy. Coraz więcej ...
Opinia dodana przez: Iwona