prof. dr hab. n. med. Kazimierz Karolewski

Ginekolog onkolog, Radioterapeuta, Ginekolog położnik

Bardzo ale to bardzo miły i delikatny człowiek, chociaż na początku sprawia wrażenie trochę nieśmiałego. Swoim zachowaniem sprawia, iż kobieta czuje się w jego towarzystwie prawdziwą kobietą. Odpowiada na wszystkie pytania (nawet te, które wydają się być błache). Jest bardzo kompetentny, posiada dużą wiedzę. Właściwy człowiek na właściwym miejscu - godny zaufania. Pełen profesjonalizm!! Polecam!!

Ze względu na chorobę nowotworową miałam kontakt z wieloma lekarzami. Do profesora Karolewskiego trafiłam przez przypadek w 1999r., kiedy był jeszcze doktorem. Do tej pory jeżdżę do Niego na wizyty kontrolne. Przez te wszystkie lata to ten sam Wspaniały Człowiek. Nie znajduję słów, które opisałyby jego kompetencje, bezinteresowność, Człowieczeństwo. To najwspanialszy człowiek jakiego Bóg postawił na mojej drodze. To dzięki niemu mam dzisiaj wspaniałego syna. Wielkie dzięki Panie Profesorze i wszystkiego dobrego.

Choć umawia pacjentki co 15 minut to jeśli zachodzi taka potrzeba poświęca dużo więcej czasu. Kiedy o coś pytałam zawsze wszystko mi długo i rzetelnie tłumaczył w taki sposób, abym zrozumiała, więc spędzam u niego zawsze więcej czasu, na poczekalni zawsze słyszy się o nim pochwały od pacjentek z całej Polski. A na dodatek zawsze coś zażartuje i jest bardzo sympatyczny. Człowiek nie musi się stresować wizytą u ginekologa - mężczyzny. Świetny gość, gorąco polecam pod każdym względem.

Witam.Jeśli ktoś się zastanawia jakiego lekarza wybrać to bez namysłu polecę doktora Karolewskiego!Pod każdym względem jest profesjonalistą i widać że to co robi robi z ogromnym zaangażowaniem a w dziedzinie jaką jest medycyna jest to bezcenne!Nigdy nie zmienie doktora na kogoś innego bo nie chce ryzykować zdrowiem.Pozdrawiam wszystkie pacjentki doktora i jego również.

cudowny profesjonalista!dziekuje mu za zycie:)

cudowny profesjonalista!dziekuje mu za zycie:)

Wspaniały lekarz, kompetentny, uważny, skrupulatny, rzetelny, ratujący życie bez histerii, a przy tym kulturalny, dowcipny, ludzki. Fajny!!!Nie ma lepszego!!!

Fantastyczny lekarz. Po tym, jak zwiedziła wielu ginekologów, którzy rozmawiali ze mną po 5 minut, nie dając mi żadnych wyjaśnień, byłam zachwycona wizytą u Pana doktora, która trwała pół godziny. Podczas wizyty doktor szczegółowo i dokładnie zbierał wywiad, przeprowadził badanie fizykalne, wszystko mi wyjaśniał, tak właśnie powinien lekarz traktować pacjenta. Polecam!

Wspaniały lekarz specjalista, profesjonalista jak i człowiek. Wart polecenia wszystkim chorym zmagającym się z problemami zdrowotnymi. To człowiek o wysokiej kulturze osobistej, wzbudzajacy szacunek i poważanie dla jego zawodowej pracy. Wybitny specjalita w swojej dzedzinie.

Pan docent to lekarz z prawdziwego zdarzenia. W pełni potwierdzam opinię mojej poprzedniczki. Jestem pacjentką Pana Docenta od wielu lat i nigdy jako lekarz mnie nie zawiódł.Zawsze wychodzę z gabinetu spokojniejsza, podbudowana, zmotywowana do leczenia. Również cały zastęp moich koleżanek /i ich koleżanek/ zasilił grono pacjentek Docenta.Mało powyższej skali na oddanie cnót lekarskich Pana Karolewskiego - lekarza naprawdę wielkiego formatu.

Docenta poleciła mi koleżanka, która chodziła do niego wiele lat. Potwierdzam jej opinię- kompetentny, uprzejmy lekarz, bez zniecierpliwienia informujący pacjentkę o jej schorzeniach. Absolutnie nie naciąga na zbędne wizyty, co jest chyba plagą wśród ginekologów! Przypomina o wszystkich koniecznych badaniach, jednym słowem pełen profesjonalizm. Gorąco polecam. Pacjentka