mgr Kinga Dudziak

Dietetyk

50 zł. koszt wizyty + 80 zł. ułożenie diety. Pani Kinga to bardzo uprzejma i kompetentna osoba. Po bardzo szczegółowym wywiadzie z pacjentem układa indywidualną dietę dostosowaną do potrzeb konkretnej osoby. Ja jestem na diecie dopiero 2 tygodnie, od 26. lutego 2013 r. Ale efekty już są widoczne - 2 kg mniej. Chciałabym zrzucić 10 kg; myślę że się to uda bez problemu. Napiszę o dalszych postępach za kolejne 2 tygodnie. Serdecznie polecam usługi Pani Kingi wszystkim chcącym skutecznie walczyć z nadwagą.

Pani Kinga odmieniła moje życie . W 6 tygodni schudłam 8 kg i ciesze sie ze trafiłam właśnie do Pani Kingi . Teraz czas na nowe ciuszki :) Pani Kingo dziekuje :)

Pani Kinga to prawdziwy "Anioł".Potrfi tak ułożyć diete,że jesz bardzo dużo i chudniesz.Ja już schudłam 18 kg w 5 miesięcy i jeszcze dobre 10 kg i będzie ok.Jestem z pani Kingi bardzo zadowolona i jest naprawde wspaniałą dietetyczką.Jest godna polecenia.

ODMIENIŁA MOJE ŻYCIE !!! polecam !!! bez jej pomocy dzisiaj siedziałabym z pretensjami do całego świata, że wyglądam jak wyglądam. Z jej pomocą schudłam i chce mi się żyć. Dziękuje POLECAM !!!

Dziękuje

POLECAM !!!

Pani Kinga jest godna polecenia !Na diecie jem więcej niż zwykle a chudnę ! To niesamowite!

Super polecam Panią Kingę. Bardzo miła osoba widać że lubi to co robi i jest w tym dobra. Dieta jest super wcale nie jestem głodna stosując ją!

Zdecydowanie polecam. Po pierwszej wizycie wrażenia naprawdę bardzo dobre. Nie układa diety typu głodówka. Układa dietę indywidualnie pod każdego z uwagą na istniejące choroby ( w moim przypadku jest ich dużo cukrzyca, choroby serca) Pani Kinga jest miła, kompetentna, motywuje do schudnięcia, nie rzuca podtekstami nawet wobec bardzo otyłych osób. Szczerze polecam!

Pani Kinga to bardzo sympatyczna osoba, jednak jej dieta mnie nie przekonała. Staram się jeść tak jak mi każe, ale między posiłkami nadal jestem głodna i nie umiem sobie z tym poradzić. W żadnym razie nie mogę powiedzieć, że najadam się do syta bo bardzo często po pół godziny od zjedzenia posiłku znowu jestem głodna! Tak czy inaczej próbuję. Są wzloty i upadki... częściej niestety upadki ale to przez to, że nie czuję się prawie nigdy najedzona. No cóż, może mam dwa żołądki :) Oczywiście żartuje. Nie zmienia to jednak faktu, że jako dietetyk Pani Kinga jest osobą rzeczową, kompetentną. Do mnie jednak nie potrafiła dotrzeć

Gorąco polecam tego dietetyka.Jestem na diecie 2 miesiąc i widać już efekty!!! Co najważniejsze dieta ułożona jest indywidualnie, zjadam to co lubię i nie chodzę głodna!!! Pan Kinga jest serdeczną osobą, potrafi zmotywować i nie robi nieprzyjemnych uwag:)

Na diecie byłam od listopada 2010 do lipca 2011 r. Przez ten okres schudłam w sumie 17 kilogramów. Posiłki były duże i jadło się do syta. Bardzo polecam Panią Kingę dla wszystkich osób, które walczą z nadwagą. Jest bardzo kompetentną, słowną i rzeczową osobą.