Nazywam się Klaudia Malik jestem psychologiem. Studia magisterskie na kierunku psychologia o specjalności psychologia kliniczna ukończyłam Wyższej szkole Humanitas. Jestem również absolwentką studiów na uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu pedagogiki resocjalizacja Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą i dziecmi zmagającymi się z lękiem, depresją, ze stresem, osobami będącymi w kryzysie emocjonalnym bądź w trudnej sytuacji życiowej.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w pracy z osobami dorosłymi w ramach konsultacji psychologicznych, oraz w ośrodku socjoterapii i zakładzie karnym jeśli chodzi o doświadczenie z pracy z dziećmi jestem czynnym psychologiem i pedagogiem szkolnym
W swojej pracy kieruję się przede wszystkim empatią, która pozwala mi nie tylko zrozumieć pacjentów, W pracy kieruję się profesjonalizmem, ale nie zapominam o zwyczajnej ludzkiej życzliwości, zaciekawieniu drugim człowiekiem, otwartości, wyrozumiałości i wolności od oceny. Stawiam na zaufanie, poczucie bezpieczeństwa .

Pani Klaudia bardzo pomogła naszym synom, fachowo oceniła sytuację i pomogła w kryzysowych sytuacjach. Pani Klaudia jest wysokiej klasy specjalistką w dziedzinie psychologii, a postawione diagnozy i właściwe podejście oraz wdrożone sustemayyczne spotkania przyniosly oczekiwany rezultat w leczeniu młodych osób. Gorąco polecam!!!

Gorąco polecam Panią Psycholog kompetentna osoba potrafiąca słuchać posiadająca dużo empatii i zrozumienia już po pierwszym spotkaniu pomogła mi zrozumieć problemy które nurtowały mnie od dłuższego czasu