dr n. med. Konrad Drewek

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Pan Doktor to bardzo dobry specjalista!!! Godny polecenia!!! Mimo tłoku w poczekalni potrafi poświęcić sporo czasu pacjentowi. Dzięki Doktorowi córeczka ma proste stópki i będzie mogła normalnie chodzić. Podejście Doktora do dzieci jest bardzo fajne. Dzieci się nie boją, a wręcz idą na wizytę z przyjemnością. Mimo iż nadal jesteśmy w trakcie leczenia, to polecam Pana Doktora wszystkim tym, którzy mają jeszcze dylemat, czy się do niego udać!!!

Znakomity lekarz. Chodziłam od lekarza do lekarza z - jak myślałam- skręconą kostką, a wszyscy mowili, że to lekkie skręcenie. Dr. Drewek przejął się moją kostką, ponieważ wiedział jak bardzo zależy mi na szybkim powrocie do sportu. Okazało się, że zerwałam więzadła. Gdyby nie on do dzisiaj pewnie bym tego nie wiedziała. Pomógł mi w krótkim czasie stanać na nogi. Zecydowanie polecam. (;

bardzo dobry lekarz. własnie przygotowuje mnie do kolejnej operacji i sie ciesze

moje dziecko nareszcie wyleczone (borykałam sie długo zanim dotarłam do tego doktora).

Bardzo dobry specjalista.Polecam,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego w naszym przypadku choroba genetyczna dziecka,problemy z napięciem mięśniowym,koślawe kolana,zdeformowane stópki,CIERPLIWY,prawdziwy lekarz. Rodzice Filipa

Rodzice Filipa

Nie wyobrażam sobie innego lekarza dla mojego dziecka -super lekarz i człowiek. Kompetentny i kontaktowy . Dziękujemy Panie Doktorze za to ,co Pan zrobił do tej pory dla naszego dziecka. D.Pawlak

Sądze , że lekarz jest on wspaniałym lekarzem

Sądze , że lekarz jest on wspaniałym lekarzem

Ogólnie ok, lecz umawianie sie na konkretne godziny zupełnie nie funkcjonuje. Umawiając sie na godzine 16 i siedząc w poczekalni lekko do 18 można zauważyć ze panuje tam zasada - Jak najwięcej klientów w ciągu dnia ( czas to pieniądz )- a to przeklada się na lekkie zniechęcenie klienta do siebie. Czy masowo znaczy dobrze??? W tym przypadku akurat TAK - miejmy nadzieje

Prawdziwy fachowiec i przemiły człowiek. Pacjentowi poświęca tyle czasu ile tylko potrzebuje. Do tej pory nie spotkałam się z tak dobrym lekarzem i takim podejściem do pacjenta. Gorąco polecam:)

Zarówno przyjmując publicznie, jak i prywatnie, ten lekarz ma tak samo wielkie serce. Jego kompetencja sprawiła, że wierze, że z dzieckiem bedzie okey, a Jego sposób bycia sprawił, że lubię te wizyty. Traktuje swoich pacjentów jak 'małych kumpli'- zagaduje, uśmiecha się do nich, pamięta imiona.Dla małych dzieci to ważne,a u Niego w poczekalni są radosne i łatwiej radzą sobie z chorobą. Rodziców traktuje jak partnerów w rozmowie i w walce o słuszną sprawę - zdrowie. Polecam wszystkim potrzebującym. Dorota K.

Polecam wszystkim potrzebującym.
Dorota K.