dr n. med. Konstantinos Tsirigotis

Psycholog, Psychoterapeuta

Po prostu brak słów jak bardzo pomocny się okazał.Serdecznie polecam

Po prostu brak słów jak bardzo pomocny się okazał.Serdecznie polecam

Polecam! Bardzo dodry fachowiec,kompetentny.Mimo iż była to wizyta z "funduszu" podszedł do mojego problemu bardzo poważnie. Po spotkaniu z Panem Doktorem świat przybrał inne barwy. Pragnę nadmienić, że Pan Doktor w swoim postępowaniu jest konkretny, nie roztkwila się nad pacjentem czy jego problemem. Ważne jest że jego działania sa skuteczne.

Kompetentny,rzeczowy,ciepły,pomocny i skuteczny.Bardzo nam pomógł rozwiązać poważny problem życiowy.Psycholog z powołania.Polecamy wszystkim którzy naprawdę chcą zmienić coś na lepsze w swoim życiu.

Świetny i tyle; szybko i skutecznie pomógł nam. Polecam

Świetny i tyle; szybko i skutecznie pomógł nam. Polecam

Pomógł mi w powąznym problemie; sam reprerentuje wysoki poziom, ale współpracuje również z dobrymi specjalistami. Świetny.Polecam

Specjalista o ogromnej wiedzy, wielkich umiejętnościach, przystępny ale i wymagający od pacjenta, mobilizuje do pracy nad soba i swoimi problemami. Świetny sopecjalista. POLECAM