dr n. med. Kornelia Tomaszewska

Czytalam, ze ktos zarzuca, ze ta lekarka czesto kieruje w ciazy do szpitala. Tez mialam ten problem, ale wynikal z tego, ze uparcie chcialam chodzic tylko do Luxmedu, tam dr Kornelia przyjmuje raz w tygodniu , a zapisac trzeba sie ponad miesiac wczesniej, wiec kiedy cos sie dzieje to sytuacja jest beznadziejna. W koncu dotarlo do mnie, ze przeciez ona przyjmuje codziennie tylko w swoim gabinecie! Gdy sie cos dzieje umawia mnie od razu, od tego czasu juz nie dostalam zadnego skierowania do szpitala.

Pania doktor polecil mi moj prowadzacy ginekolog z LuxMedu, zeby dobrze obejrzec dziecko, mowil ze ona nic nie przeoczy.Bardzo szczegolowo obejrzala moje dziecko na Starowiejskiej, omawiala kazdy niemal narzad naszego Stefanka. Chetnie jeszcze sie wybiore na takie badanie w pozniejszej ciazy, pani doktor poinformowala, ze sa wady, ktore widac dopiero po 24 czy 30 tygodniu. Szkoda, ze takie badanie nie jest wykonywane w Luxmedzie w ramach mojego pakietu.

Najlepsza lekarka u jakiej byłam. Jednak nie polecam wizyt w Luxmedzie czy Enelmedzie tam nawet usg nie można zrobić i jest bardzo mało czasu. Rezygnuję z tego ubezpieczenia, zależy mi na dobrym lekarzu, ale on też musi mieć odpowiednie warunki do pracy.

Polecam usg w polowie ciąży u tej lekarki, u mojego dziecka znalazła jelita poza brzuszkiem, a do 24 tygodnia chodziłam do dr Golkowskiej, która zapewniała, że mam zdrowe dziecko. Potem mnie pokierowała na dalsze badania i dzięki temu poród odbył się wtedy, kiedy chirurdzy mogli zoperować syna.

Nie polecam, nie uprzejma, brak zainteresowania pacjentem, pretensjonalna. Pracuje w prywatnej klinice Enel med a zachowuje sie jakby byla na Nfz

Doktor jest swietna, doskonale rozumie potrzeby kobiety dotyczace np. antykoncepcji, problemow z infekcjami intymnymi, niskim libido, bardzo mi pomogla przy problemach z laktacja. Bardzo troskliwie prowadzi ciaze, czulam sie bardzo bezpieczna i spokojna o synka.

Cale szczescie, ze trafilam do tej pani na usg ciazy, bylam juz w 25 tygodniu a nie mialam swiadomosci, ze moje dziecko ma bardzo powazna wade. Inna doktor, do ktorej chodzilam w Luxmedzie zapewniala, ze dziecko rozwija sie prawidlowo. Dr.Tomaszewska pokierowala nas dalej na diagnostyke do Warszawy, byla z nami stale w kontakcie, porod zaplanowalismy wczesniej, ale mimo tych wszystkich staran naszej coreczki nie dalo sie uratowac. Jednak jestesmy bardzo wdzieczni, wiemy ze zrobiono wszystko, zeby Nince dac szanse...

Byłam dziś pierwszy raz u ginekologa. Pani lekarka pokazała mi narzędzia do badania, wyjaśniła. Nic nie bolało, badanie było w przyjaznej atmosferze wcale się nie wstydziłam.

Doktor bardzo troskliwie opiekowała się mną i rozwijającą się we mnie córeczką.Rzadko przyjmuje w LuxMedzie, ale zawsze jest dostępna w gabinecie i nie robiła żadnych problemoów, że chodziłam raz tu raz tam. Badania laboratoryjne robiłam w ramach abonamentu w LuxMedzie i lekarka zawsze pisała mi wszystkie skierowania, zlecała cużo badań, ale dzięki temu czułam się bezpiecznie.

Na usg w ciazy chodzilam do skutku, az synek wszystko pokazal, z poczatku nie chcial sie odpowiednio ustawic. Pani doktor wcale za te dodatkowe wizyty nie brala pieniedzy. Bardzo cierpliwa i nad wyraz dokladna.