lekarz Krystyna Augustyniak

2,7
2,7
2,6
2,6

W przychodni publicznej bardzo lekcewazace i nieprzyjemne podejscie do pacjenta,jako lekarz...

Unikajcie Państwo kontaktu z tą Panią jak ognia. Totalne dno, niekompetencja i arogancja. Jeśli zależy Wam na zdrowiu i życiu Waszym i Waszych bliskich to niech Was ręka Boska broni przed leczeniem Pani Doktor. Szczerze odradzam i ostrzegam.

Zgadzam się w 200% z NEGATYWNĄ opinia na temat Pani doktor. Owszem, bardzo sympatyczna w trakcie rozmowy telefonicznej i umawiania się na wizytę prywatną. W kontakcie osobistym - apodyktyczna, traktująca pacjenta z góry, wręcz arogancka i agresywna. Z niedoleczoną borelioza, potwierdzona 6 tygodni póżniej dwoma testami z pozytywnymi przeciwciałami w obu klasach, odesłała mnie na leczenie do lekarza psychiatry. Nie przejęła się moim stanem (objawy neurologiczne i stawowe), nie wypisała żadnej recepty. Dla szukających specjalisty od boreliozy ZDECYDOWANIE ODRADZAM Pania doktor.

Dla szukających specjalisty od boreliozy ZDECYDOWANIE ODRADZAM Pania doktor.

Zatrważająca relacja lekarki w stosunku do pacjenta. Wystawia opinie bez zapoznania się z wynikami, bez badania. Jest ordynarna, apodyktyczna i chorobliwie pretensjonalna.Składam skargę do kierownika placówki i jeśli to nic nie pomoże, zamierzam złożyć skargę do Sądu Cywilnego i Karnego za narażenie życia pacjęta

bylam u pani doktor bardzo przyjemna na podziw jestem w szoku ze tak milej pani doktor ostatnio nie mialam okazji spotkac zycze pani doktor duzo zdrowia i owocnej pracy i polecam wszystkim

Przyjecie w spzitalu, okropna mina, ciagle mrugające oczy i pytnie "po co pani tu przyszła?"tak lekarz zwraca się do pacjenta ze skierowaniem do szpitala?

Rewelacja, świetny lekarz. Godny polecenia.

Rewelacja, świetny lekarz. Godny polecenia.

Polecam naprawdę! W końcu ktoś zdiagnozował moją chorobę. Miła serdeczna i kompetentna. Prawdziwy lekarz!

Totalnie olewający stosunek do pacjenta,notorycznie spóznia się w przychodni ,ekspresowo załatwia pacjentów -4 osoby w ciągu 10 min.Nie przeprowadza wywiadu medycznego,nie bada( przy wzw badanie jamy brzusznej przez powłoki to chyba podstawa aby stwierdzić wstępnie stan wątroby i inych narządów).Po prostu brak profesjonalizmu,jako lekarz -kompletne nieporozumienie!!!

Świetna! Bardzo serdeczna. Poprawia błędy po kolegach po fachu. Dużo tłumaczy.

Świetna! Bardzo serdeczna. Poprawia błędy po kolegach po fachu.
Dużo tłumaczy.