dr n. med. Krystyna Bielecka

2,5
2,7
2,2
2,1

Pierwszy raz wystawiam ocenę lekarzowi, no ale proszę Was. Ta Pani to jakaś pomyłka. W ogóle mnie nie słuchała, źle zdiagnozowała moją przypadłość. Ciężko chorowałam, a ta Pani podała mi leki w ogóle nie dla mnie, i prawie nie działające.. długo szukałam dobrego gastrologa, ale jak już znalazłam to z tamtej recepty się śmiał. Ponieważ dostałam leki na leczenie zgagi, a miałam ostre zapalenie żołądka, oraz kilka innych z tym związanych przypadłości. Wymiotowałam całymi dniami, a ta Pani chciała leczyć mi zgagę? no może i jest miła, ale kompetentna na ...

W ogóle mnie nie słuchała, źle zdiagnozowała moją przypadłość. Ciężko chorowałam, a ta Pani podała mi leki w ogóle nie dla mnie, i prawie nie działające.. długo szukałam dobrego gastrologa, ale jak już znalazłam to z tamtej recepty się śmiał. Ponieważ dostałam leki na leczenie zgagi, a miałam ostre zapalenie żołądka, oraz kilka innych z tym związanych przypadłości. Wymiotowałam całymi dniami, a ta Pani chciała leczyć mi zgagę? no może i jest miła, ale kompetentna na pewno nie. po wizycie wstała i otworzyła mi drzwi, nie dajac mi tej recepty ktora wypisała. upominajac sie o nia, usłyszałam, "ze ja jestem nie miła"!!!!!
W między czasie na wizycie, gdy zadawałam pytanie, zamiast odpowiedzi dostawałam karteczki do poczytania. Karteczki napisane przez nią, których niestety rozczytać nie mogłam!! No śmiech na sali, przygotowała sobie karteczki na najczesciej zadawane pytania, ponieważ jak to okresliła, "nie ma siły każdemu tłumaczyć tego samego'.
Przecież gdybym sama chciała poczytać to bym poszła do biblioteki a nie do lekarza.
Może miała zły dzień, nie wykluczam takiej możliwości, ale ja do niej nie wroce, i nikomu jej nie polecę!!!!

w ogóle nie rozumiem tych karzących opinii.Zazwyczaj,jeśliktośprzyhcodzi za późno,to ciężko poświęcić mu całe 20 minut wizyty. Skoro lekarz przerywa, znaczy to, że się domyślił i zna diagnozę, a pomyłki się zdarzają,gdy praca wre.Grunt to przyznać się do błędu,a nie każdy lekarz to potrafi. Ja jestem pacjentem Pani doktor od dawna, choć nie mam już żadnych dolegliwości. Każda wizytra u niej kończyła sie szybką i klarowną diagnozą.A przy okazji sympatyczną rozmową, gdy czasu starczało. Gdy nie, szybko wychodziłem,bo miałem juz przepisane lub powiedizane, co trzeba.I jakoś mnie to nie bolało...

Starsza Pani doktor, która kompletnie nie słuch co się do niej mówi. Zanim jeszcze zdążyłam wytłumaczyć co i jak mnie boli, ona już powiedziała co mi dolega jeszcze przed badaniem...Miła ale kompletnie nie interesuje jej wywiad, za to uwielbia dźwięk własnego głosu. Cały czas mi przerywała, nie wysłuchała zadnego zdania do końca. Kiedy poprosiłam o zmianę nie działającego leku, przepisała mi taki sam lek tylko pod inną nazwą handlową tłumacząc się później, że się "zagapiła". Dodatkowo przepisała "cudowny" lek "bez recepty", którego to plakatami i ulotkami od przedstawicieli handlowych miała obwieszony cały gabinet...Za 135 złotych wizyta trwała niecałe 5 minut, a żołądek jak bolał tak boli..

Odradzam szczególnie przewlekle chorym.. Kompetencja i chęć całkowitego wyjaśnienia i zbadania problemu zdrowotnego a nie domniemania bez kompleksowych badań i danie proszków na niezbadane do końca dolegliwości bo może pomogą... najważniejszym obowiązkiem lekarza jest po pierwsze wyjaśnienie w 100% przyczyny dolegliwości a nie walczenie farmakologią z ich skutkami i trucie pacjenta. W moim przypadku niestety zabrakło tego pierwszego. Strzeżcie się tej pani dorabiającej sobie bez zobowiązań do emerytury.

Strzeżcie się tej pani dorabiającej sobie bez zobowiązań do emerytury.

Miła osoba ale specjalista kiepski. Nigdy więcej nie wybiorę się na wizytę do tej pani doktor. Szkoda czasu i pieniędzy.

Super!!!Bardzo dobry doktor, czuły i mądry

Super!!!Bardzo dobry doktor, czuły i mądry

Nie wiem skąd te niezbyt dobre komentarze, ja u Dr Bieleckiej byłam po raz pierwszy, zajęła się mną kompleksowo [biorąc pod uwagę że spóźniłam się na wizytę ok 40 minut, bez problemu mnie przyjęła], wytłumaczyła, uspokoiła, podała szklankę wody i zastosowała leczenie które mam nadzieję przyniesie efekt i bedę mogła normalnie funkcjonować. Zdecydowanie polecam

Malo zainteresowana pacjentem, zgryzliwa; odnioslam wrazenie ze w publicznej przychodni lekarz by poswiecil wiecej czasu niz ta Pani w prywatnej przychodni.

Najgorszy, nawet nie chciała mnie badać, w zasadzie z miejsca stwierdziła że po prostu mam wrażliwy żołądek nie badając mnie ani nie pytając z jakim problemem przyszłam. Z gabinetu wyszłam ze łzami w oczach, totalne olewanie pacjenta.

dziwie sie tym ponizszym wpisom, dla mnie ten lekarz jest najlepszym lekarzem jakiego do tej pory spotkalem.