Krystyna Bijak

Internista, Nefrolog

Lekarz z zamilowania, lekarz ktory kocha swoja prace i poswieca sie jej bezgranicznie, a przede wszystkim niesamowity czlowiek. Godny polecenia;)

Niezwykle ciepła i miła osoba, przy tym kompetentna i fachowa. Rozwiała wszelkie wątpliwości, odpowiadała na wszystkie nasze pytania. Naprawdę bardzo polecamy.

Pani dr to jeden z niewielu specjalistów, którego z pełnym przekonaniem polecam. Szczegółowo bada i wyjaśnia problem. Nie bagatelizuje objawów. Rozpisuje długoterminowe kuracje, które leczą i zapobiegają nawrotom. Nie okazuje zniecierpliwienia podczas badania, które nie należy do najprzyjemniejszych. Przy tym jest niesamowicie sympatyczna, ciepła i wyrozumiała. Jestem Jej bardzo wdzięczna za pomoc .Jest to bardzo dobry nefrolog i bardzo szanowany nie tylko przez pacjentów ale i innych lekarzy.

Zawsze służy radą i pomocą. Z wielkim zaangażowaniem zajmuje się pacjentem, już nie mówiąc o tym jak jest dokładna podczas leczenia i każdego badania. Konkretna i super fachowiec. Zawsze spokojnie wysłucha pacjenta i odpowie na każde zadane pytanie. Pozdrawia załogę MEDIXU - świetna placówka. Polecam gorąco - pacjentka.

Miałam dolegliwości z nerkami i z pęcherzem. Kilku lekarzy, u których byłam, postawiło sprzeczne diagnozy i nie było poprawy w leczeniu. Pani dr zbadała mnie i zrobiła wnikliwy wywiad. Zaleciła mi leczenie, które nareszcie pomogło. Od tego czasu jestem jej pacjentką. Imponuje mi swoją wiedzą medyczną i wielkim zaangażowaniem. Będę ją polecać znajomym.

Trafiłam na konsultacje do Pani doktor do przychodni Medix. Pani doktor to b. dobry lekarz, życzliwa, uśmiechnięta, z zainteresowaniem wysłuchała historii mojej choroby. Widać, że interesuje się pacjentem i na wizycie poświęca dużo czasu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości i bardzo mnie uspokoiła. Można się do niej zgłosić z każdym problemem i nie odeśle nikogo z kwitkiem.