dr Krystyna Błażejewska

Tak powinien zachowywac się każdy lekarz!!!!!!! żadnych minusów ;-)

Tak powinien zachowywac się każdy lekarz!!!!!!! żadnych minusów ;-)

Najlepszy pediatra w bydgoszczy.chodze do niej z kazdym problemem.jest zawsze uprzejma i nie wazne z jakiego powodu ja wzywam ona zawsze bada moje dziecko od gory do dolu skupiając sie na kazdym szczegole.uwazam ja za bardzo kompetentnego lekarza.nieraz jako jedyna odkryla co jest mojemu synusiowi.po jej wizycie moge spac spokojnie.

Dr Błażejewska jest cudownym lekarzem,moja córcia ją uwielbia:)Poświęca dużo czasu pacjentowi,jest bardzo miła i ma świetne podejście do dzieci.Zawsze stawia trafne diagnozy,jest niezawodna!Polecam dr Błażejewską wszystkim mamom:)

Pani doktor to jak mówi moja córka "dobra wróżka". Ma bardzo dobre podejście do dzieci, zawsze wszystko wytłumaczy... Jak dla mnie CUDOWNA KOBIETA!!!

Życzliwa i uczynna, a przy tym kompetentna i asertywna. Wspaniały fachowiec i człowiek. Prawdziwy lekarz z powołania.

Super Pani doktor. Moja córka ma już skończone 18 lat i żałuje bardzo, że nie może już chodzić do Pani Błażejewskiej. W momencie gdzie córa dużo chorowała potrafiła postawić trafną diagnozę i zalecić takie leczenie aby dziecko nie musiało brać antybiotyków a jeżeli już brała to nie tonami.

specjalnie dla dr B zmieniłam przychodnię i dojeżdzam. zawsze cierpliwie pogada o stanie zdrowia dziecka,ma cudownym kontakt z moim smykiem, nie leczy wszystkiego od razu antybiotykiem. szczerze polecam k.

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, polecam!

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, polecam!

Lekarz Anioł! Dzieci ją kochają-miła, delikatna...

Lekarz Anioł! Dzieci ją kochają-miła, delikatna...