lekarz Krystyna Drachal-Mostek

2,7

Pani lekarz ma dziwne uprzedzenia do pacjentów ,wypytuje o osobiste sprawy ,gdzie kto pracuje ,czy ma dzieci ,męża ,czy ma alimenty na dzieci ,a jak nie ma od ojca dzieci to stwierdza że to ona utrzymuje czyjeś dzieci ze swoich podatków....przerażające że wykształcona starsza osoba może mieć tyle w sobie jadu i uprzedzeń .

Troskliwa i pomocna. W dobie znieczulicy pani doktor potrafi skutecznie pomoc. Polecam i życzę pani doktor dużo zdrówka i wszystkiego co najlepsze.

Troskliwa i pomocna.
W dobie znieczulicy pani doktor potrafi skutecznie pomoc.
Polecam i życzę pani doktor dużo zdrówka i wszystkiego co najlepsze.

Czas na rentę. Lekarz który jest przeciwko pacjentowi nie ma racji bytu. Pani jest bardzo niemiła już zaraz na początku konwersacji. Moje wrażenie jest takie że ta pani siedzi tam za karę. Siedzi tylko i wyłącznie bo o leczeniu nie ma mowy. Obok tej pani zasiada wredny zaparzacz kawy który jest już tam od lat mam wrażenie że może być mądrzejszy od lekarza bo gębę ma jak krokodyl. Pani lekarz powinna przypomnieć sobie Rotę przysięgi lekarskiej bo to co wyprawia woła o pomstę do nieba. Byłem pacjentem u Pani od dziecka dlatego mógłbym jeszcze wiele napisać.