lekarz Krystyna Kobierska-Pszonak

2,2
1,7
1,8

Dajcie spokój ! Co wy jak małe dzieci rozpłaczecie sie jak jakaś stara baba na was nakrzyczy? co za różnica czy jest miła czy nie, odpyskowałam jej raz, drugi i sie zamknęła, ważne żeby dobrze zrobiła to co do niej należy. A na to nie mogłam narzekać mimo uprzedzonych opinii innych pacjentek. Konkretny lekarz i tyle!

Jedna z najgorszych Pań ginekolog u jakiej byłam. Źle dobrała tabletki hormonalne, bez wstępnych badań, jedynie po krótkim i mało szczegółowym wywiadzie. Zrobiła też usg pochwowe w momencie kiedy byłam dziewicą. ZDECYDOWANIE ODRADZAM wizytę u Pani doktor jak również wizytę w przychodni FEMINA gdzie Pani przyjmuje.

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia, w ogóle nie ma podejścia do pacjenta. Bardzo opryskliwa i wredna kobieta zachowuje się jakby przeżywała wypalenie zawodowe. Odradzam stanowczo, można do niej iść jeżeli ktoś ma ochotę zostać potraktowanym poniżej godności. Jeżeli zastanawiacie się czy odwiedzić tę panią zastanówcie się dwa razy i najlepiej szukajcie kogoś innego.

Zdecydowanie nie polecam ! Kobieta oschła,niemiła i z wyższością traktuje pacjentów.Po wyjściu z jej gabinetu czułam się potraktowana jak intruz... Kiedy ubrałam się po badaniu ,receptę już miałam wypisaną(a rzekomo wszystko było w porządku,więc nie wiem na co te leki...)zostałam poinformowana,że za miesiąc wynik cytologii i oschłym "to wszytko" dała mi do zrozumienia że ze mną już skończyła. To jakieś nieporozumienie, nie wiem za kogo ona się ma i dlaczego nfz nic z tym nie zrobi.

patologia. kobieta nieuprzejma, wredna, z pretensjami gdy się prosi o wyjaśnienie słów jakie uzywa, sprzęt też szału nie ma. kobieta powinna się czuć rozluxniona u ginekologa a nie jeszcze bardziej spięta. ODRADZAM

od wielu lat chodze do Pani doktor, jestem z niej naprawde zadowolona i polecam ja swoim kolezankom. Jest kompetentna, konkretna, fajnie wszystko tlumaczy, o badanie cytologiczne nie musze prosic bo zawsze tak je robi ze nawet nie wiem kiedy a ze czasem ma zly dzien... no coz kto ich nie ma....

a ze czasem ma zly dzien... no coz kto ich nie ma....

Jeśli zastanawiacie się do kogo udać się z wizytą, to polecam Wam Panią Krystynę :)

Od wielu lat miałam problemy z miesiączkowaniem i mimo licznych wizyt u innych, może bardziej przyjemnych i milszych lekarzy sytuacja się nie poprawiała. do Pani doktor Kobierskiej trafiłam przez przypadek przy ostrym krwotoku. okazało się, że nie musiałam długo czekać. po półrocznej kuracji jestem w 8 tygodniu ciąży. uważam, że lepszych dowodów na bycie dobrym lekarzem nie ma. pozdrawiam !

gdyby nie jej brak fachowości niebyla bym w takim stanie zdrowia jakim jestem dziś.

koszmar,pierwsze tygodnie ciąży,bóle podbrzusza-nospa 3 razy dzienni.ZDECYDOWANIE ODRADZAM