lekarz Krystyna Korniluk

1,9
1,9
1,7
1,7

Podzielam negatywne opinie. Pani doktor bardzo nieuprzejma, momentami wręcz chamska. Przez 20 minut prawiła kazanie na temat szczepień i covida.

Oprysklowa, nie miła, nie znająca życia kobieta. Podważa opinie lepiej wykształconych specjalistów. Masakra, nie polecam

Pani doktor bardzo opryskliwa, nieprzyjemna, może i wykształcona, ale co z tego, skoro ogłady brak, kultury brak. Jedyny mały plus, że wypisała skierowania na badania takie jakie oczekiwałam, na pewno do tego gabinetu nie wrócę i wszystkim szczerze odradzam jeśli nie chcą sobie zszarpać nerwów. Niemiłe komentarze na temat mojego przyszłego wykształcenia, komentowanie czegoś, co nie jest związane w żadnym stopniu z celem wizyty. Jest dużo o wiele lepszych specjalistów we Włocławku i z ich pomocy radzę skorzystać.

Osoba niekompetentna. Jako lekarz konsultant w ZUS wykazuje się brakiem najmniejszej wiedzy i nie liczy się z dokumentacją medyczną specjalistów

Nie wiem czy ta pani ma dobre kompetencje, przez prawie 15 lat mama była leczona na kręgosłup, a miała typowe objawy sm , ta pani jest lekarzem ZUS , więc pacjentów traktuje jak wyłudzaczy rent , a nie jednostki chorobowe .

Zgadzam się z negatywnymi opiniami dotyczącymi podejścia do pacjenta. Lekarz z brakiem kultury i szacunku do człowieka.

Kultury zero. Człowiek wykształcony powinien przede wszystkim być kulturalny. A jak nie lubi ludzi to nie powinna leczyć.

Nie chce podważac kompetencji pani dr. bo wiedze medyczna posiada ale lekarz powinien byc uprzejmy i pelen zrozumienia dla pacjenta a tego napewno o pani dr powiedziec nie można

Pani doktor postawila odrazu pozytywna diagnoze jest bardzo przyjemna i bardzo jasno tlumaczy chorobe co wazniejsze lekii przepisywane przez Pania doktor szybko przynosza ulge w cierpieniu. Polecam Pania doktor.

Bardzo polecam Panią Doktor. Od razu poznała się na chorobie która poprzedni lekarz źle zdiagnozował.