lekarz Krystyna Mowszet

Gastrolog, Pediatra

Świetny lekarz. Zawsze cierpliwa, słucha pacjentów i wyjaśnia wszelkie niejasności. Polecam wszystkim

Polecam panią doktor Krystynę Mowszet z wrocławskiego Centrum Diagnostyki Medycznej Medix każdemu mającemu problemy gastryczne, na pewno będziecie państwo zadowoleni tak jak ja !! Pozdrawiam panią doktor. Adrian

Cudowna Pani doktor, delikatna i naprawdę myślę,że to taki człowiek, który nigdy nie zawiedzie pacjenta. Polecam każdemu, zwłaszcza tym młodszym ;) Agnieszka M.

to bardzo solidny specjalista; polecam i to co wcześniej napisane potwierdzam. Po długim poszukiwaniu kompetentnego fachowca w końcu znajoma poleciła tą doktorke i było warto; jestem b.zadowolona.

to bardzo solidny specjalista; polecam i to co wcześniej napisane potwierdzam.

zgadzam się, byłam z córką u wielu specjalistów ale u dr Mowszet wystarczyła 1 wizyta oraz dobrane tanie leki a efekt jest znakomity polecam

PANI DOKTOR PRZYJĘŁA MNIE Z SYMPATIĄ, PO WIZYCIE WYSZEDŁEM USPOKOJONY I CO NAJWAZNIEJSZE W CIAGU KILKU TYGODNI MOJE KŁOPOTY PRAKTYCZNIE SIĘ SKOŃCZYŁY - ZA CO JESTEM BARDZO WDZIĘCZNY.

Panią doktor cechuje ogromne zrozumienie i tolerancja dla zaniepokojonych rodziców, a przy tym jej trafne diagnozy i zdecydowanie sprawiają,że ja i moja córka jej ufamy.

Była to moja pierwsza wizyta u gastroenterologa i pierwsza gastroskopia. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na panią Krystynę Mowszet, która sprawiła że czułam się bardzo komfortowo. Polecam

PANI DOKTOR BARDZO KOMPETENTNA, SYMPATYCZNA I DELIKATNA (CO DLA MNIE BYŁO BARDZO WAŻNE BO SPOTKAŁAM SIĘ JUŻ NIE RZA Z INNYM PODEJŚCIEM DO PACJENTA). POLECAM SKORZYSTANIE Z WIZYTY.

Świetne podejście do dzieci, duża wiedza, uważna lekarka. Mogę tylko polecić. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na takiego lekarza.