lekarz Krystyna Myszka-Bijak

Pani dr ma to coś co ja nazywam „intuicją lekarską” która wielokrotnie pomogła postawić właściwą diagnozę. Mój syn jest pod jej opieką pani doktor od wielu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobrze, że są lekarze z powołaniem, wiedzą i sercem do tego co robią.

Bardzo polecam Panią dr Myszkę-Bijak !!!!!! Jest to lekarz który posiada bardzo szeroką wiedzę z różnych zakresów medycyny. Zawsze serdeczna i uśmiechnięta a jednocześnie bardzo fachowa.

Doktor K. Myszka-Bijak jest moją lekarką od kilku lat i złego słowa nie mogę o niej powiedzieć. A wręcz przeciwnie, same superlatywy. Jest doskonałą lekarką, bardzo dokładnie o wszystko wypytuje i bada kompleksowo; jest bardzo delikatna, poprostu cudowna.

Dr Krystyna-Myszka-Bijak jest bardzo w porządku. Robię badania co 3 miesiące. Jestem pod stałą kontrolą. Czuje się o wiele lepiej. Zdecydowana, konkretna pani doktor, wszystko wyjasnia co, jak i dlaczego. Naprawdę super nefrolog.

Sympatyczna pani doktor, która odpowiedziała na moje pytania i uspokoiła obawy. Ponadto bardzo dokładnie mnie zbadała. Widać zaangażowanie i chęć pomocy pacjentowi. Polecam CDM Medix we Wrocławiu , polecam Panią doktor