lekarz Krystyna Rak-Poznańska

Urolog

Bardzo polecam Panią doktor Krystynę. Robię to z czystym sumieniem. Poleciła mi ją moja kolezanka a ja przekazuje dalej ponieważ przekonałam się że naprawdę warto.

Bardzo fachowa wizyta oraz podejście do mnie jako pacjenta. Badania nie są stresujące. Dla mnie genialny lekarz- Beata

bardzo dobry specjalista ,trafne diagnozy,przystępna cena wizyty,od lat leczę się i bardzo polecam dr Rak-Poznańską

UWAŻAM, ŻE TAKICH SPECJALISTÓW NAM POTRZEBA, WSPANIAŁA JAKO LEKARZ I JAKO CZŁOWIEK):)) KRÓTKO I NA TEMAT.... POZDRAWIAM -GRZEGORZ

Przesympatyczna i uprzejma w relacji z pacjentem, "rzeczowa" w przekazaniu diagnozy i informacji o stanie zdrowia po wykonanych badaniach. Naprawdę mniej boli kiedy opiekują się nami tacy lekarze. Dziękuję!

Bardzo profesjonalna obsługa . Nie zawiodłam się na dr Krystynie. Teraz jetem bardzo , bardzo zadowolona z mojego zdrowia!!! . Dziękuję i polecam

Bardzo skuteczne leczenie, wyjasnienie istoty choroby i sposobu jak z nia zyc. dziekuję . Doktor szybko zajęła sie mną po zbadaniu i zleciła leki. Od roku jestem bez leków i czuje się zdrowa. Polecam

Polecam wszystkim Panią Doktor, można podreperować swoje zdrowie. Naprawdę warto, fachowa obsługa, ceny są OK, świetne podejście do pacjenta.

Pani dr to bardzo dobry specjalista. Profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Jest przy tym bardzo delikatna i miła.

Bardzo dobry a nawet świetny specjalista. Dzięki Doktor Krystynie Rak-Poznańskiej z kliniki Medix mogę normalnie funkcjonować. Pozdrawiam - Anita