Krystyna Szmigiel

1,7
2,7
1,7
1,3

Chodziłam do pani doktor na regularne wizyty, prawie na każdej wizycie miałam robione usg.Pewnego dnia przestałam czuć ruchy dziecka pojechałam do szpitala po czym okazało się,że mam małowodzie , dziecko jest bardzo małe(w chwili urodzenia 1580 w 37 tc)stan przedrzucawkowy i diabeł wie co jeszcze. Wszyscy dziwili się, że pani doktor tego nie zauważyła, przecież od jakiś 3 m-cy rosło mi ciśnienie, do dziś zastanawiam się, czy nie dało się temu zapobiec, na szczęście skończyło się wszystko dobrze-W OSTATNIEJ CHWILI UDAŁO SIĘ WYCIĄGNĄĆ MAŁĄ! No i ten opryskliwy język pani doktor-NIE POLECAM!!!!

Lekarka niekompetentna,potrafi w niesamowity sposób przybić człowieka.Jest baardzo nerwowa,wrecz okrutna,mialam z nia styczność kilkakrotnie.Gdy chciałam uzyskac jakakolwiek informacje na temat mojej ciąży, to lekceważyla mnie,mówiac,że mam sobie poczytac w książce.Pacjentki na odziale doprowadzała do płaczu.Gdy w bólach porodowych prosiłam o pomoc to mnie wysmiała i potraktowała jak szmate.Nigdy tego nie zapomne, nienawidze jej!

wspaniała kobieta konkretna bardzo mi pomogła gdy straciłam dziecko po wizycie u dr Książka (błąd w sztuce)