dr n. med. Krzysztof Arabski

Ginekolog z powołania w dodatku przystojny :)

Ginekolog z powołania w dodatku przystojny :)

Super lekarz, godny polecenia.Prowadził moją ciążę,przeprowadzał poród cesarskie cięcie.Jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobry lekarz!!Jestem w jego rękach kilka lat i nigdy nie zawiódł!

Bardzo dobry lekarz!!Jestem w jego rękach kilka lat i nigdy nie zawiódł!

Doktor Krzysztof Arabski jest nie tylko doskonałym lekarzem, ale przede wszystkim jest wspaniałym człowiekiem. Posiada bardzo rozległą wiedzę medyczną, więc często potrafi doradzić rozwiązanie medyczne przekraczające jego specjalność! Kilka lat temu, moją ciążę prowadził inny lekarz, który nie skupiał swojej uwagi na zdrowiu swoich pacjentach, lecz widział tylko „czubek własnego nosa”! W końcowym etapie tej ciąży, przez splot złych zdarzeń i przypadek, trafiłam do doktora Arabskiego. Gdyby nie jego wiedza, zaangażowanie i niewiarygodna zdolność prespektywicznego myślenia, to dziś nie byłabym tutaj! Nie byłoby mnie, ani mojego dziecka! Za co jestem ...

W końcowym etapie tej ciąży, przez splot złych zdarzeń i przypadek, trafiłam do doktora Arabskiego. Gdyby nie jego wiedza, zaangażowanie i niewiarygodna zdolność prespektywicznego myślenia, to dziś nie byłabym tutaj! Nie byłoby mnie, ani mojego dziecka! Za co jestem Mu ogromnie wdzięczna. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym pójść do kogoś innego po poradę medyczną związaną z tą specjalnością!
Serdecznie pozdrawiam Ala

Bardzo dobry lekarz!!Prowadzi mnie 8 lat i powiem szczerze ze nigdy nie wyszłam od dr. zawiedziona.Pozdrawiam.

MAm problemy z jajnikami,ciągle zapalenia przydatków, każdy mnie straszył torbielami,rakiem itd. dr Arabski podchodzi fachowo do pacjentki, nie zamienie go na żadnego innego ufam jak żadnemu innemu lekarzowi

Jest moim lekarzem już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy. Jest kompetentny i rzeczowy. Szczerze polecam.

Ja chodzę na wizyty do doktora prywatnie jak i na kasę chorych i jestem bardzo zadowolona Obecnie doktor prowadzi moją ciąże i zawsze poświęca mi dużo czasu doradza i tłumaczy wszystko dokładnie a co do uprzejmości to jest zdecydowanie uprzejmy i miły więc niewiem skąd te plotki o jego niby złym traktowaniu pacjentek i opryskliwym zachowaniu Opinie tu nic nie dadzą najlepiej iść i zobaczyć jaki jest :) Pozdrawiam Pacjentka z Knurowa

Jest to najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam. Lekarz ten prowadzi moją ciąże, zawsze wysłucha, doradzi, wszystko wytłumaczy, duzo czasu poświeca pacjentce podczas wizyty dlatego tez sa do niego zawsze kolejki:) Mozna do niego dzwonic w kazdej chwili jesli cos sie dzieje. Ogolnie to polecam go wszystkim,bo takiego lekarz cieżko znaleźć.

tyle się mówi o profilaktyce a nawet nie skieruje na badania , nic dziwnego że mając takich lekarzy tyle kobiet umiera na raka