lekarz Krzysztof Błaszczyk

2,5
2,5

Chciałbym bardzo przestrzec osoby, które chcą iść na wizytę do dr Krzysztofa Błaszczyka. Gdybym nie podjął dalszych kroków w leczeniu to mógłbym przez tego Pana zostać osobą niepełnosprawną w wieku 23 lat! Zgłosiłem się do szpitala w Grodzisku Mazowieckim w lutym 2019 po wypadku na nartach i uszkodzeniu barku. Pan dr Błaszczyk w czasie wizyty nie wykonał żadnych badań manualnych w celu sprawdzenia uszkodzenia stawu i jedyne co zrobił to wystawił skierowanie na USG, z którego nic nie wynikało, a potem na rezonans magnetyczny, za którego wykonanie zapłaciłem prawie 600zł, ponieważ nie chciałem czekać w kolejce z NFZ. Z opisu rezonansu wyszło, że uszkodzony jest obrąbek stawowy i widocznie jest złamanie. Poprosiłem Pana dr Błaszczyka żeby zerknął na zdjęcia na co odparł, że ma opis i mu więcej nie potrzeba, a to złamanie to się już na pewno zrosło więc nie ma się czym przejmować. Skierował mnie na operację i temat się zamknął. Postanowiłem nie czekać i zgłosić się do innego ortopedy. Na wizycie u innego ortopedy, który pierwsze co zrobił to obejrzał zdjęcia rezonansu, który wykonałem, a następnie sprawdził ruchomość stawu w celu potwierdzenia swojej diagnozy. Okazało się, że uszkodzenie jest na tyle poważne, że potrzebna jest pilna operacja. Konieczne było łączenie złamania na specjalne śruby oraz szycie obrąbka stawowego. Dodatkowo okazało się, że przyczep bicepsu jest bardzo mocno uszkodzony i jeśli czekałbym dłużej to byłaby konieczna amputacja! BRAK SŁÓW! Tak dużo było potrzebne żeby obejrzeć zdjęcia rezonansu mimo moich próśb ? Myślę, że to będzie przestroga dla osób, które chcą w jakikolwiek sposób leczyć się u Pana Dr Błaszczyka.

A czy to ten Pan doktor co przyjmuje w poradni w Szpitalu w Kozienicach? W jakie dni tam przyjmuje?

Jeżeli jest to ten felczer który pracuje też w ZOZ Kozienic na ortopedii, to nie wiem jakim cudem Ch.. dziś nie udusilem :). Burak, prostak, klasyczny cham.

Super specjalista uprzejmy fachowy operował mnie 2 razy (staw barkowy i ścięgna ręki) wielka szkoda ze nie pracuje w Puszczykowie. Gdybym miał kiedyś wypadek nie wiem czy chce trafić do Puszczykowa bez Pana Krzysztofa Błaszczyka. Pozdrawia narciarz i operator krajzegi w jednej osobie.

DOKTOR BŁASZCZYK JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTĄ , POLECAM WSZYSKIM KTÓRZY CHCĄ BYĆ LECZENI FACHOWO I ZE ZROZUMIENIEM. UBOLEWAM ŻE NIE PRZYJMUJE JUŻ W PUSZCZYKOWIE.POZDRAWIAM PANIE DOKTORZE:-))

Szanowni Państwo. Chciałbym poinformować,iż sam zakończyłem współpracę z NZOZ w Puszczykowie. Jest to moja suwerenna decyzja. Zawsze służę pomocą.Pozdrawiam Krzysztof Błaszczyk

Szanowni Państwo.

Sugeruje omijać tego Pana z daleka! NIe ma zielonego pojecia o wykonywanym przez siebie zawodzie...

Leczę się u doktora Błaszczyka po operacji kolana. Nie jest to lekarz który mnie operował natomiast jest to lekarz, który prowadzi mnie po operacji jako lekarz poradni ortopedycznej. Nie rozumiem decyzji, która podjął zarząd zwalniając doktora. jest to moim zdaniem odpowiednia osoba i kompetentna, potrafi podejść ze zrozumieniem do pacjenta, buduje z nim relacje na bardzo profesjonalnym poziomie i do każdego podchodzi indywidualnie a nie globalnie. Odpowie na każde zadane pytanie i moje leczenie pod opieką doktora Błaszczyka przebiega płynnie a jego decyzje przyczyniają się do mojego szybkiego powrotu do zdrowia. Zwolnienie i usunięcie tak dobrego specjalisty z oddziału będzie kolosalna stratą dla tego szpitala. Doktor cieszy się nienaganną opinią wśród pacjentów i pod tym zdaniem daję głowę- chciało by się podpisać masę jego pacjentów., którzy na pewno wraz z odejściem doktora z oddziału i poradni w Puszczykowie zmieni placówkę na inna.

Super specjalista. Mistrz w swoim fachu. Rozumie pacjenta i jego potrzeby. Chętnie odpowiada na pytania i uspokaja pacjenta i rodzinę. Polecam!

Bardzo ale to bardzo dobry specjalista.Ja miałem nie chodzic,ale fachowość "MISTRZA" jest nie oceniona.Chodzę,a raczej biegam.Polecam.Wielki szacunek,do człowieka i mistrza w swoim fachu.