lekarz Krzysztof Boćkowski

Ginekolog położnik, Seksuolog, Ginekolog

Drogie Panie, nie potrafię ocenić kompetencji tego lekarza, ale osoba, która głosi takie poglądy raczej zaufania kobiet nie wzbudza. Pokażmy, że nie godzimy się na bagatelizowanie przemocy i omijajmy takich ludzi z daleka! http://www.czasbialegostoku.pl/artykul/kobiety-same-prowokuja-do-gwaltu-coraz-wiecej-seksualnych-przestepstw-w-regionie

uważa on, że kobieta jest winna gwałtowi, a z powodu gwałtu cierpią jedynie dziewice i katoliczki Tu są dwie różne kwestie, należy rozróżnić gwałt, gdy kobieta zostaje zaatakowana, potraktowana w sposób bestialski, a co innego, gdy poszła z facetem na drinka lub spotkanie i potem jest zdziwiona, że doszło wbrew jej woli do stosunku. Dlaczego kobiety wstydzą się przyznać, że zostały zgwałcone? Bo często same nie wiedzą, co tak naprawdę się stało, sytuacja była niejasna. Przykładowo, gdy kobieta umawia się na randkę, nie jest chyba świadoma, kolokwialnie mówiąc, że mężczyzna ...

Tu są dwie różne kwestie, należy rozróżnić gwałt, gdy kobieta zostaje zaatakowana, potraktowana w sposób bestialski, a co innego, gdy poszła z facetem na drinka lub spotkanie i potem jest zdziwiona, że doszło wbrew jej woli do stosunku. Dlaczego kobiety wstydzą się przyznać, że zostały zgwałcone? Bo często same nie wiedzą, co tak naprawdę się stało, sytuacja była niejasna. Przykładowo, gdy kobieta umawia się na randkę, nie jest chyba świadoma, kolokwialnie mówiąc, że mężczyzna zawsze jest nastawiony na seks. Dziwić może to zaskoczenie kobiet, które mówią „po fakcie”, że chciały się tylko pocałować, a tymczasem zdarzyło się więcej. Problemem mężczyzn jest to, że trudno jest im odczytywać sygnały płci przeciwnej – ciężko jest się domyślić, kiedy kobieta chce, a kiedy nie chce. Na moje dyżury policja przywozi właśnie ofiary gwałtów, do zbadania czy wydania opinii i powiem pani, że niektóre z nich są faktycznie roztrzęsione, a inne nie, to jest kwestia ich podejścia. Jeśli taka osoba wcześniej regularnie współżyła płciowo, często zmieniała partnerów, takie przeżycie może być dla niej mniej traumatyczne. Natomiast, gdy ofiarą gwałtu zostaje młoda, niewspółżyjąca wcześniej dziewczyna z katolickiego domu, to zdarzenie może być powodem głębokiej depresji czy nawet chęci odebrania sobie życia. Fakty, że tylko 10% kobiet zgłasza gwałt na policję wynika też z nastawienia – dla jednej ten gwałt był wielką tragedią, dla innej niekoniecznie. Wydaje mi się, że na policję zgłaszają się takie kobiety, które faktycznie nieszczęśliwie stały się ofiarami bestialskiego gwałtu, i które nie mają sobie samym niczego do zarzucenia – zauważa dr Boćkowski."
Zapamiętajcie te słowa zanim pójdziecie do tego lekarza

szanowne panie, przed wizytą proszę o zapoznanie się z opinią pana dr. dotyczącą gwałtu kobiet: http://ponton.natemat.pl/80401,seksuolog-zgwalcone-kobiety-sa-same-sobie-winne-ponton-protestuje

Jak leżałam na patologii,to też mi się wydawał że jest arogancki,niemiły itp.Ale jak drugi raz trafiłam do szpitala,to p.Bockowski robił mi USG,z 15min szukał przyczyny,był bardzo szczegółowy..Niestety stało jak się stało..Pocieszał mnie że będzie wszystko wporządku i żebym się nie bała no i tak było.Po za tym odbierał poród moich dwóch sióstr(16lat temu) więc ma doświadczenie w tym co robi...

NIE POLECAM TEGO LEKARZA.JAKIS CZAS TEMU PRACOWALAM Z NIM NA WARSZAWSKIEJ.CALKOWITY BRAK DELIKATNOSCI,WYCZUCIA,UPRZEJMOSCI I CIERPLIWOSCI.NIE MA PODEJSCIA DO PACJENTEK.PRAWDZIWY RZEZNIK.

Do tej pory myślałam,że ten lekarz nie nadaje się do leczenia pacjentek,ale dzięki niemu urodziłam śliczną córeczkę poprzez cesarkę,szew super i opieka z jego strony super naprawdę polecam może wygląd nie wskazuje na zaufanie do niego ale wygląd o niczym nie świadczy polecam

opiekował sie mna na patologi i na porodowce. mily, cierpliwy, wyrozumialy, wszystko tlumaczyl i poswiecal tyle czasu ile potrzebowalam, czytajac opinie innych mam wrazenie ze mowimy o innych lekarzach

barzdo dobry lekarz!! zdecydowanie polecam!!

barzdo dobry lekarz!! zdecydowanie polecam!!

Pan doktor badał mnie po ktg, w szpitalu, zgadzam się z opinia rzeźnik

Pan doktor badał mnie po ktg, w szpitalu, zgadzam się z opinia rzeźnik

Wiem że to nie na temat ale bardzo bym chciał abyście wydali opinie na temat żywienia i kierowniczki kuchni Olgi Buły na warszawskiej bardzo proszę o pinie