lekarz Krzysztof Cichoń

Alergolog, Pediatra

profesjonalista w każdym calu.Syn jest chory na porazenie mózgowe i kilka lat temu zaczeły się ataki padaczki i pan doktor był na dyżurze w szpitalu w Starogardzie Gd i jego fachowa pomoc uratowała naszego synka.

Rewelacyjny lekarz,obejrzal dziecko" wzdluz i szerz".Bardzo sympatyczny,słowny,super podejscie do dzieci i zna sie na tym co robi!Polecam!

Wyciągnie kase ,zbada 40 min i nic z tego nie wynika. Jadę potem z córką do innego lekarza ,który postawi diagnozę. Ten to zbada zbada poudaje że się zna i nic mądrego więcej nie powie już nigdy do niego nie pójdę z dzieckiem.

Świetny lekarz i drogi, ale co sie nie robi dla dziecka. Zdecydowanie polecam.

Świetny lekarz i drogi, ale co sie nie robi dla dziecka. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie najlepszy pediatra w Starogardzie. Najpierw leczył moją starszą córkę, a teraz i z młodszą jeżdżę tylko do niego.Zawsze poświęca dużo czasu na badanie, cierpliwie wszystko tłumaczy.Jego diagnozy zawsze były trafne.

Jak ja byłam u doktora z moim synen to dobrze nas przyjoł wytłumaczył nacztm polega choroba.Powiedział jak mamy pielęgnować skorę wszystko spokojnie i dokładnie.Dał nam próbki kosmetykow jakie mieliśmy stosować.

Zdecydowanie najlepszy pediatra w miescie

Zdecydowanie najlepszy pediatra w miescie

Super lekarz wnikliwy, dokładny. Gdy stan zdrowia się pogorszył to przyjęcie do szpitala bez problemu bez zbędnego czekania w SOR. Polecam. Troszkę drogo ale to w końcu dzieci są naszym największym skarbem a na zdrowiu nie można oszczędzać, bo nie ma nic gorszego niż chore dzieciaki. Polecam ps. kiedyś nawet nam pożyczył inhalator za free

ps. kiedyś nawet nam pożyczył inhalator za free

uważa, że matki mieszkające na wsi to ciemnota, nie czytają i dzici mają tylko po to ,żeby je miec, a nie wiedziec jak się je wychowuje.ardzo nieprzyjemny.

Bardzo dobry i miły lekarz.Gdy byłam dzieckiem też się u niego leczyłam a teraz gdy z moim synkiem jest coś nie tak to jedziemy prosto do doktora Cichonia ;)