dr Krzysztof Dereń

Chirurg onkolog

Wspaniały jako lekarz, a dla nas rodziców ludzki, pomocny,współczujący. Gdy syn został skaleczony nożem uratował mu rękę. Dziękuję Doktorze.

Bardzo starannie usunął mi znamiona na nodze. Świetny chirurg. Przyjmuje w Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX. A przy tym jest super sympatyczny i dowcipny. Polecam :)))))))))))

Świetny fachowiec, doskonale zna się na tym co robi. Moim problemem była narośl na plecach. Po wycięciu wszystko ładnie się goi. Nie ma żadnego zakażenia. Jest ok. za tydzień kontrola ale już widzę że będzie super

Dr Dereń to doskonały chirurg a do tego jest bardzo miły i przyjazny, bardzo mi pomógł gdy miałem problem z olbrzymim ropniem. Polecam każdemu kto szuka lekarza z pewną ręką, świetny fachowiec.

Inni lekarze powinni się uczyć od dr DERENIA jak powinno się traktować pacjenta! Wspaniałe podejście, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza. Jak do chirurga to tylko do niego!

Doktor Dereń uratował moją nogę:)) miałem paskudną narośl. Dzięki niemu mogę normalnie chodzić. Nazwiska doktora nie zapomnę do końca swojego życia;))) pozdrawiam :)

Bardzo sympatyczny lekarz. Miałam zabieg chirurgiczny wykonywany przez niego i jestem zadowolona; wszystko potoczyło się bez komplikacji. Rana goi się świetnie.

Wspaniały lekarz! Jedyny chirurg we Wrocławiu, który mnie dobrze zdiagnozował i pomógł, w czasie gdy inni załamywali ręce.

Konkretny, wszystko mówi co robi. Bardzo stara się, żeby nie bolało. Miły i kompetentny chirurg - bardzo dba o doskonały efekt estetyczny.

Bardzo,bardzo duży plus dla Pana Doktora:) Lekarz, który nie naciąga pacjenta. Objaśnia wszystko bardzo dokładnie. Pozdrawiam i do następnej wizyty :)