lekarz Krzysztof Doroszewski

1,7
1,4
1,6
1,5

Dla mnie to nawet nie jest człowiek, a co dopiero lekarz.Ręka boli, nawet bardzo po kilku miesiacach od złamania, a jedyne co usłyszałam od tego PANA, to to że na zmianę pogody boli do końca życia, nie wspomnę, że nawet nie zrobił prześwietlenia na ostatniej wizycie.Zaproponował kupno stabilizatora u siebie w przychodni za jedyne jak to ujął 120 zł, gdzie później się okazało, że należało mi się dofinansowanie z NFZ i kosztował jedyne 16 zł. Popełniłam ogromny błąd idąc do niego, nikomu nie polecam.Nigdy nie zrozumiem dlaczego tacy ludzie są lekarzami i mają pomagać innym.

Niekompetentny, warunki sanitarne w przychodni prywatnej do wglądu przez sanepid, naciągacz na prywatną kasę. Nie polecam!

Po wizycie u tego nie wiem??zazdroszczę moim psom po wizycie weterynarza, choć nie rozumieją ludzkiej mowy, to z nimi rozmawia i ogląda.

Ortopeda, ktory nie oglada ani dotyka chorej stopy to nie ortopeda.Wizyta trwa ok minuty,podsuwa tylko kwitek do podpisania ,ze zostales zbadany.KATEGORYCZNIE ODRADZAM!!!

Przesympatyczny empatyczny człowiek. Troszczy się o pacjenta.

Przesympatyczny empatyczny człowiek. Troszczy się o pacjenta.

Człowiek, który nie powinien być lekarzem.

Człowiek, który nie powinien być lekarzem.

lekarz w porządku. nie mam złego zdania o nim, leczyłem złamania palców, mówił jak leczy, pomógł w rehabilitacji.

nie przyjął mnie mimio skierowania ze szpitala na dalsze leczenie. Nie oobchodzilo go ze to był ostatni dzien zwolnienia, a noga nadal bolala. Bezpardonowo zaproponował prywatna wizyte w swoim gabinecie.

W poczekalni było tylko 3 pacjentów i 75 minut do końca dyżuru w przychodni na Centralnej. Mimo wszystko odmówił przyjęcia mnie i odprawił z "kwitkiem". Straszny gbór!

za duzo przyjmuje pacjentow w krotkim czasie poswiecajac kazdemu z nich zaledwie sekundy