lek. dent. Krzysztof Gąsiorowski

Chirurg szczękowo twarzowy

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2020 roku uzyskał tytuł specjalisty Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Starszy asystent, lekarz w Oddziale Klinicznym Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Asystent naukowo-dydaktyczny w Katedrze Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej Instytutu Stomatologii CMUJ w Krakowie.
Uczestnik licznych krajowych i zagranicznych kursów z zakresu Chir...

To już moja druga ósemka usunięta przez Pana Krzysztofa. Za każdym razem wszystko przebiegło szybko, bezboleśnie i bezproblemowo. Pan Krzysztof z zaangażowaniem odpowiadał na zadane przeze mnie pytania. Pełen profesjonalizm. Polecam, oby więcej takich lekarzy.

Zdecydowanie polecam Pana Krzysztofa. Profesjonalne podejście oraz przyjemna atmosfera w gabinecie.

Bardzo dobry chirurg stomatolog! Mówi wszystko krótko i jaśnie. Usunął ósemkę w ogóle bez bólu. Nigdy nie pójdę do innego lekarza! Polecam!

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Pana Krzysztofa. Zabieg usunięcia górnej ósemki przebiegł bardzo szybko i bezboleśnie. Co więcej, po zabiegu nie musiałem zażywać żadnych leków przeciwbólowych! Polecam wszystkim Pana Krzysztofa i na pewno wrócę do niego, by pozbyć się pozostałych ósemek :) Pozdrawiam serdecznie <3

Z całego serca polecam Pana doktora. Przyszłam z zapaleniem po usuniętej ósemce u niego lekarza. Pan doktor od razu wdrożył leczenie. Profesjonalista! Polecam.

Fantastyczny lekarz, szybki zabieg wyrwania ósemki, wyczerpujący opis zaleceń po zabiegu, pełen profesjonalizm!

Świetny lekarz, super podejście do pacjenta. Zabieg wyrwania ósemki częściowo zatrzymanej, która wyszła bokiem w pełni udany. Rana bardzo szybko się zagoiła, bez żadnych komplikacji. Polecam.

Wyjątkowy profesjonalista. Gdyby nie Pan doktor nie wiem co bym zrobił w zatrzymaną ósemką. Pan doktor szybko i bezboleśnie zajął się mną. Polecam każdemu, kto ceni wysoki poziom u lekarza.

perfekcja sama w sobie! polecam! wspaniały lekarz i człowiek Do Pana Doktora trafiłam przez przypadek. okazał się strzałem w 10000!!!

Trafiłam do Pana Krzysztofa tego samego dnia po nieudanej próbie usunięcia ósemki u lekarza stomatologa. Myślałam, że znów będzie mnie czekać godzinna męczarnia, a poszło szybko i bezboleśnie. Dziękuję!