lek. dent. Krzysztof Jabłoński

Bardzo dobry dentysta, bardzo dobre podejście do pacjenta, szybkie wizyty pełen profesjonalizm polecam

Bardzo dobry dentysta szczerze mogę polecić poza tym nie trzeba, długo czekać jak do pozostałych, no i cena tez przyzwoita bardzo polecam

Bardzo dobry dentysta chodzę kilka lat i nie żałuję wszystkie zeby które robiłam bardzo dobrze się trzymają niektóre nawet z 10 lat pełen profesjonalizm polecam

Korzystałem z porad wielu stomatologów i całkiem niedawno trafiłem do dr. Jabłońskiego. Poleciło mi jego gabinet w Ziębicach kilka osób i powiem szczerze nie zawiodłem się. Fachowe podejście do pacjenta, rzeczowo przedstawiony proces leczenia wraz z realnymi szansami na powodzenie, a sama usługa wykonana rzetelnie i co najważniejsze bez poprawek po kilku tygodniach. Dla mnie bomba. Polecam. PS. W usuwaniu ósemek mistrz. :)

Dla mnie bomba. Polecam.
PS. W usuwaniu ósemek mistrz. :)

Ten pseudo dentysta przyjmuje również w ośrodku zdrowia w Przewornie. Robi wszystko szybko i byle jak. Przez niego straciłem 2 zdrowe zęby, warto również dodać że robi wszystko bez rękawiczek. Po konsultacji z kilkoma stomatologami jednogłośnie stwierdzili że w życiu nie widzieli tak zepsutej roboty. Nie polecam nawet największemu wrogowi!

Nie polecam nawet największemu wrogowi!