lekarz Krzysztof Jagiełło

Niestety nie podzielam opinii piszących tu Pań. Ja z wizyty zadowolona nie byłam. Doktor się nie skupiał, na zasadzie byle szybko. A później był zdziwiony, że jestem 10 lat starsza niż przypuszczał. co automatycznie zmieniało zalecenia wynikające z wizyty. Po to jest karta pacjenta, żeby doczytać takie rzeczy albo zapytać. Cała sytuacja wprowadziła tylko zamieszanie na tyle dla mnie duże, że w następnym tygodniu odwiedziłam innego ginekologa i tu już wszystko było tak jak trzeba.

ten lekarz jest super godny polecenia bardzo troszczy sie o swoje pacjentki jednym slowem lekarz z prawdziwego powolania

bardzo miły lekarz, polecam. Godny zaufania. Do innego nie mam tyle zaufania co do tego. Wszystko dokładnie wytłumaczy i odpowie na każde pytanie konkretnie

Najlepszy lekarz ginekolog z jakim miałam styczność. Uprzejmy, delikatny.. zawsze potrafi rozładować napięcie i sprawia, że każda kolejna wizyta nie jest już wcale straszna !!! POLECAM. :)