dr n. med. Krzysztof Jarus

Gastrolog, Internista

Niekompetentny, podchodzi lekceważąco do problemu pacjenta, ze względu na długi okres oczekiwania na badanie od razu proponuje wykonanie badania odpłatnie, zamiast zaproponować inna placówkę medyczną, gdzie ze skierowaniem można wykonać badanie szybko i bezpłatnie w ramach refundacji NFZ. Dla niego liczą przede wszystkim pieniądze a nie dobro pacjenta.

Absolutnie nie polecam.I nigdy więcej żadnych kontaktów z tym Panem doktorem.Nie zapoznaje się z dokumentacją medyczną pacjenta.Mam wątpliwości czy badanie EUS zostało wykonane (ogólne znieczulenie).Brak płytki DVD czterozdaniowy lakoniczny opis.

jest swietnym lekarzem i w dodatku bardzo przystojnym byłam u niego na kolonoskopi.polecam wszystkim'

Bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek.

Bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek.

jestem po wizycie u Pana Doktora , przemiły lekarz a na dodatek wytłumaczyła mi wszystko na temat choroby i zlecił badania których nie zlecili inni lekarze , gorąco polecam Ania

Bardzo sobie cenie profesionalizm pana doktora .

Bardzo sobie cenie profesionalizm pana doktora .

Lekarz z sercem na dłoni, kompetentny, rzeczowy, dociekliwy i cierpliwy w kontaktach z pacjentami. Po prostu dusza człowiek. Tomek

Super lekarz - Panowie "doktorzy" CSK SUM Katowice uczcie się jeszcze

Super lekarz - Panowie "doktorzy" CSK SUM Katowice uczcie się jeszcze

Naprawdę gorąco polecam pana doktora, niezwykle uprzejmy, kompetentny, rzeczowy człowiek. Dotychczas nie spotkałam takiego lekarza. Poświęca pacjentowi dużo czasu, bardzo wnikliwie tłumaczy przyczyny choroby, jej przebieg, działanie leków. Miałam ogromne opory przed gastroskopią, zupełnie niepotrzebnie, tak delikatnie i komfortowo została przeprowadzona przez pana doktora.

niezwykle miły i kompetentny lekarz. Polecam każdemu.

niezwykle miły i kompetentny lekarz. Polecam każdemu.