lekarz Krzysztof Kaczor

Lekarz podczas wizyt bardzo oziębły. nic nie tłumaczy co i jak. czy moja ciąża nie ejst zagrożona itd. gdyby nie wizyta u innego lekarza nie wiem czy bym doonosiła tę ciążę

Kompetentny,spokojny lekarz. Poprowadził mnie przez ciążę bezstresowo, z wyczuciem. Miałam do niego pełne zaufanie i dlatego nie wymyślałam sobie Bóg wie jakich rzeczy. Jedyny minus to niezbyt dobra organizacja pracy gabinetu - mam na myśli koszmarne opóźnienia w przyjmowaniu. Do 2 godzin poślizgu to był standard. Dla kobiet w zaawansowanej ciąży wysiadywanie na twardych krzesełkach w oczekiwaniu na przyjęcie to nie lada wyzwanie:) Mimo to polecam. Ja w trakcie ciąży wyprowadziłam się Weja, ale nadal dojeżdżałam do dra Kaczora, mimo że pod nosem miałam setkę innych lekarzy, zapewne przyjmujących punktualnie:) ...

I jeszcze jedno - gabinet - bardzo przyjemny, dyskretny, z osobnym pokojem, gdzie można się rozebrać, odświeżyć. Nie wszędzie jest to standard( chociażby Swissmed)!!!
I super położna!:)

Przez tego lekarza moja ciąża była zagrożona a on wszystkie problemy bagatelizował.Nie polecam

Super extra lekarz rodzinny. ! Polecam wszystkim panom !

Super extra lekarz rodzinny. ! Polecam wszystkim panom !

świetny lekarz pod każdym względem, cierpliwy, wyrozumiały poświęcający dużo czasu pacjentce, tłumaczący różne zagadnienia,polecam

Super lekarz.Naprawde swietne podejscie do pacjentki.Czytajac wczesniejsze opinie niezgodze sie z opinia.Ten lekarz pomogl wszystkim kobietom w mojej rodzinie jak i znajomym ,ktore wczesniej chodzily do p.E.Borowskiej-ta to dopiero pokrecona lekarka.

Mam zaufanie do tego lekarza w przeciwieństwie do dr Żółkiewicz!

Mam zaufanie do tego lekarza w przeciwieństwie do dr Żółkiewicz!

... bez komentarza... mam torbiela a mówił że to normalne

... bez komentarza... mam torbiela a mówił że to normalne

Doktor przyjmuje w przychodni, ja chodziłam prywatnie do niego do tej przychodni, dla mnie był bardzo miły, ale byłam świadkiem jak krzyczał na położną, że przyjęła pacjentkę z krwotokiem,we wczesnej ciąży,mówił o tej kobiecie, że to "głupia baba, mogła się wykrwawić, a nie blokuje mu kolejke, bo to nie żadne krwawienie" zrobił jej usg dopochwowe, ta kobieta była po 30 i to było jej pierwsze dziecko, a ja to wszystko słyszałam i byłam tam ostatni raz, już dokładnie nie pamiętam co mowil, ale było mi przykro...