lekarz Krzysztof Kamecki

Urolog

Witam..Polecam tego specjalistę.Poświęca dość sporo czasu na badaniu.Przede wszystkim omawia metody leczenia.Pozdrawiam pacjentów. PS.Mam prośbę''LUDZIE NIE WYPOWIADAJCIE SIĘ PO PIERWSZEJ WIZYCIE ŻADEN LEKARZ NIE JEST TAK PRZYJEMNY.POROZMAWIAJCIE Z INNYMI ROZMOWA 100% W BIEGU!!!!''

Witam..Polecam Wam pana Krzysztofa Kameckiego,naprawdę świetny specjalista.Jestem bardzo zadowolony z jakim zaangażowanie podchodzi do pacjenta.Zdecydowanie mogę powiedzieć Wam że Centrum Onkologi powinno być zadowolone z takiego specjalisty. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Nie wiem kto pisze negatywne opinie o tym lekarzu Chyba nie wiedzą jacy potrafią być inni niby specjaliści Obeszłem kilku zanim trafiłem do niego Super fachowiec pełen empatii

Nie podejmuje pochopnie decyzji, gdy problem chorobowy jest skomplikowany dokonuje konsultacji z innymi lekarzami

Nie chciał operować mojego ojca z rakiem prostaty mimo że mówiłem mu, że byłem już u różnych lekarzy urologów w Bydgoszczy i nawet Warszawie ale wszyscy odmówili operacji, i że teraz tylko do niego mamy zaufanie i nie chcemy z nikim innym rozmawiać. Tłumaczyłem jemu żeby u ojca wszystko wyrżnąć ale nic to nie dało. Nie polecam tego lekarza.

Bardzo rzeczowy, kompetentny lekarz; przywraca wiarę w naszą służbę zdrowia !

Bardzo rzeczowy, kompetentny lekarz; przywraca wiarę w naszą służbę zdrowia !

Nawiązuje bardzo dobry kontakt i jest życzliwy.

Nawiązuje bardzo dobry kontakt i jest życzliwy.

Jestem pacjentką Pana Doktora od jakiegoś czasu. Odsyłana i lekceważona przez innych specjalistów tylko od Niego otrzymałam właściwe rozpoznanie choroby. Sprawnie pokierował diagnostykę, mogłam szybko rozpocząć leczenie, które zresztą prowadził Pan doktor Kamecki.W tej chwili jestem pod jego stałą opieką, czuję się bezpiecznie. Doskonały specjalista, bardzo sprawny chirurg (to nie tylko opinia pacjentów, ale i innych lekarzy),bardzo ciepły człowiek, budzący zaufanie. No i ten wygląd..:)

dr.K.Kamecki wspaniały lekarz, zangażowany podejmowane przez nigo decyzje są przemyślane i właściwe.

lek Krzysztof Kamecki operował mnie dwa razy.Jestem po prostu zadowolony z jego precyzji z jaką podchodzi do pacjenta.