dr n. med. Krzysztof Kanios

Neurolog

Przez 6 miesięcy cierpiałam z powodu silnych bólów szyi ,barkow i ramion.Lekarze twierdzili,że z powody zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa szyjnego.Żadne tabletki ,zastrzyki nie powodowały poprawy.Nie mogłam spać ,z powodu rwących bólow.Doktor po wykonaniu badań rozpoznał polimialgie reumatyczną i zapisałleki ,po których wszystkie dolegliwości ustąpiły,za co jestem bardzo wdzieczna. JANINA CH.

JANINA CH.

Skoro tak wiele opinii i pozytywnych i negatywnych dla czego ososby się nie przedstawiają? Ja nie mam tajmnic.Zgadzam się z pozytywną opinią o profesjonaliźmie i doświadczeniu. Jarosław Pazik Olsztyn

Jarosław Pazik Olsztyn

Wyróżnia się empatią ,cierpliwoącią i dokładnością.Należy do lekarzy do których chce sie wracać,a inni lekarze powinni się uczyć od Niego stosunku do pacjenta i wykonywanego zawodu.

Od lipca rozpoczęły sie silne bóle glowy,ktore,trwaja kilka dni z wymitami i rozpoczynaja sie w nocy.Bylam u kilku neurologów ,którzy powiedzieli,że mam migrenę,a leki przeciwbolowe i cine,nie dały żadnych oznak poprawy.Zgłosiłam śię do doktora o pomoc.Powiedział że nie jest to migrena i zapisał jeden lek ,i bóle jak powiedział ustąpiły po 8 godzinach.Po raz pierwszy od lipca ,przespałam cała noc ,bez bólu.

Fachowiec w swojej specjalności,podchodzi do pacjenta z sercem i oferuje skuteczną pomoc.Nie znam lepszego neurologa ,a byłem już u wielu.

Ma co każdy lekarz mieć powinien-POWOŁANIE,PELNY PROFEKCJONALIZM-POLECAM .Barbara SZ.

Z czystym sumieniem polecam leczenie u doktora.Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całej wizyty i rozmowy.Mogłam wyjaśnić wszystkie moje watpliwości i otrzymać odpowiedz na każde moje pytanie.Doktor jest cierpliwy i dokładny w badaniu.Jest zachowany kontakt telefoniczny i internetowy.co jest bardzo istotne w dalszym leczeniu.Wdzięczna pacjentka Aneta z Nidzicy

Za rozmowę wziął 100 zł. A z niej nic nie wynikało i nie zlecił badań typu eeg/rezonans/tomografia. Przy zasłabnięciu nawet nie zapytał o stan kregosłupa. Moim zdaniem olał sprawę, nastawiony na kasę. jego nastawienie> Przyjdz pancjencie 20 razy zapłać po 100 to się wyleczysz...

Od 3 lat cierpiałem z powodu kręczu karku ,który wystąpił nagle. Leczyłem sie w szpitalu i serią zastrzyków bez poprawy.Po leczeniu u doktora nastąpiła bardzo duża poprawa.Teraz po prostu chce się życ. WARTO SPRÓBOWAĆ.

Od 3 lat cierpiałem z powodu kręczu karku ,który wystąpił nagle.

Najlepszy lekarz wsród lekarzy u których byłem.Jego doskonałe przygotowanie,dokładnośc i kompetencje zasługują na uznanie.Nie lekceważy problemów z którymi zgłasza się chory.Poświęca na badanie bardzo dużo czasu,co daje poczucie pełnego komfortu.Z opinii pacjentów ,oraz mojej ,jest naprawdę niezawodny.Kazik z Iławy.