Lekarze Gniezno

lek. dent. Ewa Miedzińska - Stochmiał

ul. Karola Libelta 56 A
62-200 Gniezno

Chodzimy do Pani doktor całą rodziną od paru lat. Zawsze wytłumaczy i poinformuje na czym polega leczenie i co ma zamiar robić na kolejnej wizycie. Dzieciaki w wieku szkolnym chętnie na wizyty chodzą. Fajne podejście do mniejszych pacjentów. Cenowo też ok.
Opinia dodana przez: Jarek

dr Zbigniew Walkiewicz

ulica Chrobrego 41 B
62-200 Gniezno

Polecam wszystkim kobietom, prowdził moją ciążę, lekarz z którym można spokojnie o wszystkom porozmawiać, poświęca tyle czasu ile trzeba, naprawdę z powołania, a poza tym na świetne poczucie humoru, już 4 lata jestem jego pacjentką i nie zamierzam zmieniać lekarza

dr n. med. Anna Trocka

Laryngolog

Gabinet prywatny
os. Jagielońskie 57(pawilon)
62-200 Gniezno

Serdecznie Polecam Panią Doktor Annę. Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Przez lata tułałem się od lekarza do lekarza z moim problemem, ale to waśnie Pani Doktor udało się postawić prawidłową diagnozę i teraz mój problem został rozwiązany. Mam 100 % procentowe zaufanie do Pani Doktor i z przyjemnością będę polecać bo takich,dobrych, uprzejmych i kompetentnych lekarzy to tylko ze świecą szukać.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Krzysztof Godek

Alergolog, Pediatra

Tumska 10
62-200 Gniezno

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom

lekarz Maria Kowalska

ul. Kopernika 1
62-200 Gniezno

Lekarz z powołania. Pani Doktor ma świetny kontakt z pacjentem i niesamowite podejście do osób, które panicznie boją się wizyty u stomatologa. Jednym zdaniem to obsługa pacjenta jest miła, profesjonalna i bezbolesna. A co ważne zostaniemy przebadani kompleksowo.
Opinia dodana przez: Paulla

lekarz Irena Przybylska

Poradnie Specjalistyczne
Kościuszki 5
62-200 Gniezno

dobry lekarz bardzo dokladnie bada pacjenta
Prof Marek Ruchała to zdecydowanie PROFESJONALISTA posiadający olbrzymią wiedzę medyczną! Rzeczowy, kompetentny i merytoryczny! W moim przypadku Profesor błyskawicznie postawił trafną diagnozę, a późniejsze badania ją jedynie potwierdziły… Szczegółowo wszystko wytłumaczył, rozwiał wszelkie wątpliwości, omówił problem i sposób leczenia już na pierwszej wizycie! Z gabinetu wyszłam z kompletem wiedzy, wnikliwej analizy mojego przypadku, lecz również z poczuciem, że czas poświecił mi nie tylko wybitny Profesor, ale przede wszystkim CZŁOWIEK! - ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Danuta Kowalska

Choroby zakaźne, Pediatra

Libelta 39 lok. 2
62-200 Gniezno

Pani Doktor cudowna. Zawsze znajdzie czas,czy to niedziela czy piątek wieczorem. Wizyty na godziny,więc max 3min czekania na wizytę. Mały pacjent zawsze zbadany od stóp do głów i u nas zawsze trafna diagnoza i 100% skuteczne leczenie. Polecam z całego serca,bo tacy lekarze teraz to nie codzienność 😄
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Grażyna Serafinowska

Dermatolog

Tumska 10
62-200 Gniezno

Bardzo dobry lekarz. Dziękuję za fachowe i życzliwe przyjęcie. Polecam wszystkim poszukującym specjalisty dermatologa. Wojciech
Opinia dodana przez: Wojciech

Cezary Fryca

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
62-200 Gniezno

Wszystkie usługi na najwyższym poziomie, usunięcie ósemek bezbolesne, inne zabiegi też przebiegały bez stresu pacjenta. Polecam pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Renata Strzelczyk-Jung

Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Lekarzy Rodzinnych "SERVI-MED"
Staszica 12
62-200 Gniezno

Ta Pani jest wyjątkowo niemiła. Nie dopuszcza człowieka do głosu, przekrzykuje i to dosłownie. W żaden sposób nie mogę powiedzieć żeby była dobrą lekarką ponieważ choć bardzo potrzebowałam pomocy odmówiła mi wizyty. Po całym incydencie wylądowałam w nocy na pogotowiu! To jest bardzo niekompetentna osoba. Proszę na nią uważać!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Maciej Marchwicki

Laryngolog

Centrum Medyczne SALOMED
Wolności 4a
62-200 Gniezno

Bardzo miły i kompetentny lekarz . Bardzo dziękuję i polecam . Córką dała się zbadac ma 6 lat . Godzina przyjęcia na czas .
Opinia dodana przez: Monika Bogdanowicz

dr n. med. Marian Drogowski

Psychiatra, Neurolog

Orzeszkowej 10
62-200 Gniezno

Proszę administratora o likwidację strony św.pamięci Pana doktora. Współczuję żonie , która musi odbierać telefony do nieżyjącego od 2 lat męża. Gdzie tu etyka, tak ważna szczególnie w zawodzie lekarza.

lekarz Jakub Tomal

Fundacja na Rzecz Rozwoju Ochrony Zdrowia Zakład Paliatywnej Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji w Gnieźnie
ŁĄCZNICA 7
62-200 Gniezno

Dzień dobry. Młody człowiek i lekarz jakiego nigdy nie spotkałam. Poznałam Pana doktora w przychodni w Poznaniu, ul. Słowackiego 8. Ale Pan doktor znikł. Piszę tu, bo Pana szukam !!! Miły, uprzejmy i z ogromną wiedzą. Gdy był Pan doktor nie bałam się , że zachoruje a jeżeli już - to czułam , że otrzymam natychmiast pomoc. Człowiek przez duże " C" i lekarz przez duze" L" . W tych ...
Opinia dodana przez: Alina Bauman

lek. med. Jerzy Chwiałkowski

Gabinet Lekarski
Ul. Chrobrego 32 (podwórze teatru)
62-200 Gniezno

Super lekarz. Wnikliwe podejscie do przypadku. Bardzo mi pomógł i wytłumaczył problem. Nie muszę brać tylu leków. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: justyna

Małgorzata Masadyńska-Kaszuba

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
62-200 Gniezno

Dawno nie widziałem lekarza z takim podejściem do pacjenta. Rozmowa luźna i profesjonalna, Pani doktor nie bawi się w zgadywanie tylko wystawia skierowania na badania czy specjalistów co jest wielkim +. Trafia tez w leki adekwatne do choroby. Niestety jak każdy człowiek ma swoje wady. Słabo opowiada o chorobie , raczej żartobliwie stwierdza by ją sobie wygoglowac, za to lubi porozmawiać o otaczającym świecie. Przychodnia zaś w której pracuje to ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Ewa Karolak

Psycholog

NZOZ "Diamed"
ulica Żuławy 9
62-200 Gniezno

Nie polecam. Nie nawiązuje kontaktu z dzieckiem. Po 3 minutach stawia diagnozę. Zmęczona i znudzona. Tłumaczy zdawkowo.Nie umie się wycofać z mylnych założeń. Lekceważy rodziców. Naraziła nas na niewłaściwą terapię. Nie polecam.

lekarz Wojciech Nowacki

Krótka 6 lok. 5
62-200 Gniezno

Wspaniały, wyrozumiały człowiek, Lekarz który zawsze znajdzie czas dla człowieka. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Jolanta Majchrzak

Psychiatra

Roosevelta 66
Gniezno

Panią Doktor poznałam w zeszłym roku w poznaniu, w przychodni na opolskiej zdziwiło mnie iż jest tyle ludzi jedna z pacjentek stwierdziła że u p. doktor łatwo jest o zwolnienie l4. Sama byłam świadkiem jak jedna z pacjentek spytał cyt" czy mam rozmienić 100 zł na dwie 50, gdyż ona musi dać p. doktor za l4, owa pacjentka spytał się również 2 pań które były w poczekalni. Wracając do mojego ...
W całym Gnieźnie żaden stomatolog nie chciał mnie przyjąć z ogromnym bólem zęba. Pan Czerkawski jako jedyny okazał się być człowiekiem... Ropny ząb trzeba było usunąć... Profesjonalne podejście, bardzo uprzejmy, wizyta bez obsunięć czasowych, polecam.
Opinia dodana przez: Waldemar