Lekarze Gniezno

lekarz Andrzej Główka

Internista, Kardiolog

Cieszkowskiego 6
62-200 Gniezno

Po wizytach u kilku kardiologów, mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora . Człowiek z ogromną wiedza i doświadczeniem co widać od razu po rozmowie . Potrafi doradzić i uspokoić. Bardzo sympatyczny . Polecam i dziękuję!
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Ryszard Szyda

Internista, Kardiolog

"MEDICUS" Witkowo, ul. Wiejska
Sadowa 22
62-200 Gniezno

Znakomity specjalista w dziedzinie kardiologii i i tereny a zarazem wspaniały człowiek. Podejście kompleksowe, wnikliwe, pełne empatii i szacunku do chorego. Bardzo wysoka kultura osobista. Dzięki trafnej diagnozie Pana Doktora i natychmiastowym skierowaniu do szpitala, zostało uratowane życie pacjenta wcześniej odesłanego do domu na SOR. Na wizytę można praktycznie się umówić o przysłowiowej każdej godzinie dnia i nocy.

lekarz Krzysztof Ostrowski

ul. Sienkiewicza 3
62-200 Gniezno

Serce na dłoni. Nieważne czy jest to piątek wieczór, czy niedziela, czy jakieś inne święto i czy szaleje COVID - pan doktor Ostrowski działa w dosłownym tego słowa znaczeniu. Przyjął mnie, przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności, dokładnie zbadał, ulżył w bólu i zaopiekował się mną. Powoli wracam do zdrowia. Bardzo mu za to dziękuję.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Piotr Trojanowski

Centrum Medyczne Hipokrates
Jaśminowa 18
62-200 Gniezno

Bardzo polecam , profesjonalne podejście do pacjenta, ze skierowaniem nie było żadnych problemów . Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Michał Nowak

Bolesława Chrobrego 5a lok. 1
62-200 Gniezno

Źle zdiagnozowana dolegliwość pan doktor stwierdził że na tej nodze mogę chodzić i funkcjonować a tu krwiak i orteza i rehabilitacja na 6 tygodni a może być dłużej nie wspomnie ze żadnego prześwietlenia ani rtg nie zlecił nie polecam tego lekarza

dr n. med. Wojmir Ziętkowiak

Centrum Medyczne SALOMED
Wolności 4a
62-200 Gniezno

Najkrócej jak można. Wszystko OK. Jak najbardziej polecam. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Podejście kompleksowe.
Opinia dodana przez: Pawel

lekarz Jacek Molenda

Nefrolog, Internista

Poradnia Medycyny Rodzinnej AMICOR
Roosevelta 90F
62-200 Gniezno

Polecam !!! Jestem Bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Rzetelna pomoc, pan doktor pomógł nie tylko mi ale tez moim bliskim.
Opinia dodana przez: Dorata

lekarz Piotr Nowak

Traumatolog, Ortopeda

ulica Witkowska 53
62-200 Gniezno

U pana doktora pojawiłam się dwa tygodnie temu, ponieważ zależało mi na usg kolana. Wizytę oceniłam pozytywnie. Z gabinetu wyszłam zadowolona, chociaż niezdiagnozowana. Niezdiagnozowana dlatego, iż pan doktor nie widział na usg, ani na rtg przyczyny mojego trwającego już od roku bólu kolana. Zalecił wykonywanie ćwiczenia na wzmocnienie mięśni czworogłowych i stosowanie Nimesilu (do końca opakowania). Pojawić miałam się po dwóch tygodniach po skierowanie na rezonans magnetyczny. Zaleceniem było siedzenie ...
Opinia dodana przez: Chore kolano

lek. med. Maria Knajdek-Dziel

gabinet okulistyczny
Budowlanych 56
62-200 Gniezno

Moja opinia jest raczej historią jak jeden lekarz przez brak kompetencji naraził mnie na największy stres w życiu. Pani doktor podczas wizyty ..ból w oku..w trybie pilnym wysłała nas (z córką lat 19) na oddział neurologiczny, bo zdiagnozowała obrzęk tarczy nerwu wzrokowego..i powiedziała że coś uciska na nerw w mózgu (czytaj guz-taka była sugestia podczas rozmowy.. wyszłam blada z gabinetu, z przekonaniem, że jest koniec świata).... Nie muszę pisać, co ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Artur Kułakowski

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Z czystym sumieniem Nie polecam!Tata trafił do lekarza z podejrzeniem raka pęcherza moczowego.Mimo wykonanego usg lekarz nie widział 4cm guza.Usg niestety nie było wykonane na pełnym pęcherzu .Wykluczył zaawansowany już nowotwór pęcherza moczowego z przerzutami i skasował 180zł

lekarz Jerzy Mikołajczak

Neurolog

Różana 19
62-200 Gniezno

Kompetentny lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Poświęca dużo czasu pacjentowi.

lekarz Jacek Janczak

Laryngolog

ul. Leona Barciszewskiego 12
62-200 Gniezno

Polecam lekarza. Trafiłam z bólem gardła u zapaleniem zatok. Diagnoza trafna, leczenie skuteczne. Godny polecenia. Szybkie terminy

dr Ewa Jachimczyk

jana
62-200 Gniezno

Najlepsza pediatra w Gnieźnie i okolicy, interesuje się pacjentem i robi wszystko by mu pomóc, tylko dzięki niej dziś żyję, nie ma drugiego tak dobrego pediatry jak pani dr Ewa Jachimczyk.
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Paweł Chełminiak

os. Jagiellońskie 12 lok. 2
62-200 Gniezno

Nie polecam, lekarz nie mówi co będzie robił,jak będzie przebiegała wizyta, wziął 80zł za zrobienie zastrzyku (który przez stan zapalny nie działał) i ' zdrapanie' plomby odesłał mnie do domu, wszystko ładnie pięknie gdyby nie stwierdził,że przez zdjęcie plomby ropa,która jest w kości mi zejdzie, jednak po wizycie ból nie ustawał przez kolejne 2 dni,po upływie tych dwóch dni na podniebieniu pojawił się ogromny bombel z ropą przez,który nie mogłam ...
Pani Doktor widocznie pracuje za karę w przychodni. Ma pretensje do pacjentów, że w ogóle przychodzą na wizytę i się na nie umawiają. Po drugie leczyć to już w ogóle nie potrafi. Według Niej Wit C i wapno wyleczą wszystkie choroby... Przez takich lekarzy trzeba tylko prywatnie uderzać bo natakie niekompetentne osoby w ogóle szkoda czas marnować...
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Dariusz Igliński

Lekarz rodzinny

os. Jagiellońskie 12 lok. 2
62-200 Gniezno

Wspaniały lekarz!! Mam szczęście, ze do niego trafiłam. Poświęca pacjentowi 100% uwagi, cierpliwy z ogromną wiedzą.
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Mirosława Szyda

"MEDICUS" Witkowo, ul. Wiejska
Sadowa 22
62-200 Gniezno

Bardzo polecam Panią Doktor. Należy jej się wiele słów uznania za cierpliwość i dogłębne podejście do pacjenta. Potrafi poświecić bardzo dużo czasu i przyjąć praktycznie o każdej porze. W razie potrzeby Pani Doktor kieruje do stosownych specjalistów, jest zawsze rzeczowa, bardzo uprzejma. Ma duże doświadczenie, co daje się odczuć. W ślad za tym idą wysokie kompetencje.

lekarz Urszula Kaps-Kozalska

ul. 3 Maja
62-200 Gniezno

Bardzo profesjonalne podejście, zarówno w przypadku wizyt refundowanych jak i prywatnych. Nie ma naciąganych problemów, a zarazem "wyciągania" kasy z portfela pacjenta. Pani Kaps -Kozalska jest konkretna, rzeczowa, ale zarazem bardzo delikatna. Wizyta zawsze punktualnie, bez zbędnego czekania i starty czasu. Bezbolesne leczenie i trwałe efekty to najlepsza rekomendacja. Serdecznie polecam!!!

lekarz Emilia Maciejewska-Olejniczak

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej NURSE-MED Halina Gąsiorowska, Anna Krzymińska spółka jawna
Pawła Cymsa 16
62-200 Gniezno

Pani Mario , to oszczerstwo. Nigdy bym się tak nie wyraziła o pacjencie czy jego rodzicach. Niesamowite , z jaką łatwością przyszło pani napisać to kłamstwo .
Opinia dodana przez: Emilia Maciejewska -Olejniczak

lekarz Wojciech Jankowski

Neurolog

Bolesława Chrobrego 5a lok. 1
62-200 Gniezno

Lekarz przez duże L. Tak dobry lekarz to 100% sukcesu w powrocie do zdrowia, Pan doktor wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, fachowością i stawianiem właściwej diagnozy.
Opinia dodana przez: B. Andrzej