lekarz Krzysztof Karaś

Witam, Bardzo polecam dok. K.Karasia. Pan Doktor od pierwszej wizyty był bardzo miły, pomocny, profesjonalny i co bardzo ważne- potrafił od razu zdiagnozować chorobę. Wszystko fachowo wyjaśnił i opisał. Kolejna była operacja przepukliny pachwinowej. Byłam bardzo zadowolona zarówno opieką szpitalną,jak i samą operacją. Operacja odbyła się w Szpitalu na ul.3 Maja w Gnieżnie, gdzie Pan Doktor przeprowadza operacje. Pobyt był 3 dniowy. Czułam się dobrze po samym zabiegu. Choć rana wiadomo bolała. Ale z dnia na dzień było lepiej. Póżniej byłam na kontroli pooperacyjnej u Doktora i sprawdził ranę, ktora ...

Witam,
Bardzo polecam dok. K.Karasia.
Wszystko fachowo wyjaśnił i opisał.
Ale z dnia na dzień było lepiej.
Póżniej byłam na kontroli pooperacyjnej u Doktora i sprawdził ranę, ktora prawidłowo się goiła.
Jestem spokojna,że trafiłam w "dobre ręce".
Każda wizyta u Pana Doktora jest na wysokim poziomie i udziela informacji na wszystkie pytania.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszelką pomoc od diagnozy,przez operację,po zainteresowanie w okresie pooperacyjnym.
Lekarz naprawdę godny polecenia!
I co też ważne zawsze uśmiechnięty.

Pan dr. Karaś to lekarz jakiego życzę i polecam każdemu. Doświadczony, oddany temu co robi i z właściwym podejściem do pacjenta. Każdemu poświęca tyle czasu, ile potrzebuje , jako pacjent. Nigdy nie mam oporu zapytać pana dra o wszystkie wątpliwości zdrowotne, jakie mnie spotykają, bo wiem, że z drugiej strony jest lekarz, który jest zawsze fachowcem i otwartym człowiekiem na innych. Dziękuję Panie Doktorze Krzysztofie !!!!

Sumienny,kompetentny ,godny zaufania lekarz,sprawia że pacjent czuje się komfortowo po wejsciu do gabinetu.Jako była pacjentka serdecznie dziękuję za leczenie i poswiecony czas.

W lutym, tego roku miałam wykonany zabieg usunięcia prawego płata tarczycy. Bardzo się bałam choć jak się potem okazało niepotrzebnie. Zabieg został wykonany bardzo dobrze, cięcie było bardzo małe i już prawie nie ma po nim śladu. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak dobrego i sympatycznego chirurga. Szczerze polecam!!

Dziękuję bardzo Panu doktorowi za operacje wycięcia tarczycy. Na drugi dzień wstałam z łóżka, śladu po cięciu i szyciu nie ma praktycznie. Dzięki panu doktorowi nie mam już strachu przed operacjami.

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora za uratowanie życia mojemu tacie, który został przewieziony na oddział chirurgii w Gnieźnie (przy ul. 3 Maja) z innego szpitala w stanie agonalnym, z krwotokiem wewnątrz żołądka. Pan Doktor wszystko załatał, uzupełnił tacie niedobór krwi i ogólnie ustabilizował całą sytuację. W tej chwili tata jest znów w domu, a to dzięki Panu. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Znakomity specjalista, wspaniały i uprzejmy człowiek. Z empatią i zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Rzeczowo i bez pośpiechu wyjaśnia wątpliwości. Dokonuje szybkiej i trafnej diagnozy. Jestem szczęśliwa, że mój ojciec był operwany przez pana doktora. Chirurg z pasją! Szczerze polecam!

Wspaniały i bardzo kompetentny lekarz. Przystėpnie i dokładnie omówił przebieg mojej operacji. Bardzo życzliwy i cierpliwy dla pacjentów. Prawdziwy lekarz z powołania

3 grudnia podczas pobytu u rodziny w WLKP trafiłam z mężem na SOR we Wrześni -objawy to wylew do oka ,nadciśnienie i bóle w kl. piersiowej .Rejestracja ,dostępność personelu medycznego , przeprowadzony przez ratownika wywiad ,pomiar podstawowych parametrów natychmiastowy .Szereg przeprowadzonych badań- w tym natychmiastowa tomografia głowy( w ciągu 30 min od przybycia -myślałam ,ze to tylko na filmach -Szpital w Leśnej Górze )-pozwoliły wykluczyć wszystko" co najgorsze ".Lekarzem pełniącym dyżur w tym dniu był dr Karaś i to szczególnie jemu oraz całemu zespołowi SOR serdecznie dziękuję za opiekę nad mężem .Oprócz fachowości Dr Karaś jest bardzo empatycznym i serdecznym człowiekiem, który nie żałuję czasu dla pacjenta i rodziny Odpowiada na każde pytanie cierpliwie tłumacząc. Z całą pewnością serdecznie polecam DR i SOR we WRZEŚNI