lekarz Krzysztof Karolczyk

2,7

Pan "doktor" z całą pewnością nie godny polecenia. Trafiłam na niego w przychodni w Podłężu, z anginą. Poinformowałam go że jestem uczulona na niektóre leki, antybiotyki i gdy choruję na anginę ( niestety zdarza mi się to raz w roku) zawsze dostaję wybrany antybiotyk. pan "doktor" uśmiechnął się cynicznie po czym wypisał mi całkiem inny lek. Jeśli o badanie chodzi to nawet mnie nie osuchał, kazał mi otworzyć buzię, zerknał ( dosłownie 2 sek) do gardła bez żadnych potrzebnych przyrządów, czy nawet latarki. Antybiotyk dostałam na 10 dni po trzech dniach było coraz gorzej.... wylądowałam w całodobówce w Niepołomicach, tam też trafiłam na lekarkę bardzo nie miłą ale przynajmniej zmieniła mi leki i po 1 nocy poczułam ulgę. NIE POLECAM WRĘCZ PRZESTRZEGAM!!!!!

Niestety trafiłam na tego lekarza na całodobówce w Niepołomicach. Pan doktor od razu stwierdził że niepotrzebnie przychodzę, powinnam udać się do lekarza rodzinnego. Wręcz wyśmiał moje problemy. Nigdy nie spotkałam tak aroganckiego, lekceważącego i nieprzyjemnego lekarza.

Pan „doktor” niemiły, cyniczny, ironiczny w stosunku do pacjenta. Przyszłam dzisiaj, ponieważ od kilku dni mam bardzo nieprzyjemne dolegliwości żołądkowe - Pan nie chciał mnie nawet zbadać, zapytał czemu nie idę do lekarza rodzinnego (było to na opiece całodobowej). Przepisał mi aviomarin i wodę, później zadawał nieprzyjemnie pytania osobiste - wyśmiał moja osobę. Tez czułam bardzo nieprzyjemny zapach alkoholu i papierosów. Po 3h zgłosiłam się do lekarza rodzinnego, który dał mi skierowanie do szpiatal!!! Nie polecam Pana „doktora”!!!!

Tez mialem okazie z panem doktorem w szpitalu rydgiera .Wogole miał pretesie ze przyszedlem na opiek nocna piersze pytanie co mnie sklonilo do przyjscia .pytanie jak by pan doktor byl zajety masa chorych ale niebylo nikogo lepiej omijac zdaleka po wizycie rozchorowlem sie na calego a byla tylko goraczka.UCIEKAC JAK NAJDALEJ OD TAKICH LEKARZY

Miałam przyjemność z Panem doktorem w przychodni nocnej Szpitala Rydygiera w Krakowie... Zostałam posądzona o chęć wyłudzenia L4. "Nie mierzymy gorączki- nie mamy L4". Dostałam kilka leków bez recepty. Udałam się do innego specjalisty, który potrafił mnie zbadać i nawet zmierzyć temperaturę. Okazało się, że mam zapalenie zatok.

Miałem wątpliwą przyjemność wizyty u tego Pana Doktora w przychodni nocnej Szpitala Rydygiera w Krakowie z atakiem kolki nerkowej. "Co pan myślisz, że na dyżurze nocnym panu te kamienie zoperują?" Ketonal, no-spa i do widzenia. Lekarz mówił bełkotliwie, w gabinecie czuć było alkohol. Zapytane przeze mnie panie, które mnie rejestrowały stwierdziły, że "od doktora pachnie alkoholem, bo doktor dużo pali (sic!), zresztą niech pan dzwoni na policję, to nie pierwszy taki wybryk. Doktor po prostu wygląda na chronicznie pijanego". Ciekawe, że podobne odczucia ma Anonim we wpisie z 23.02.2014... Takie to standardy ma krakowski Rydygier w XXI wieku. NIE POLECAM.

Koszmar. Najpierw zdiagnozował u kilkumiesięcznego synka zaledwie "katarek" podczas gdy dzień później wylądowałam u prywatnej lekarki i okazało się że dziecko ma zapalenie oskrzeli. Tłumaczyłam mu że dziecko mi się dusi ale bagatelizował. Po kilku miesiącach trafiłam znów do niego tym razem sama byłam chora. Dowiedziałam się że jestem przeziębiona i tyle. Po tygodniu męczarni wylądowałam w szpitalu bo miałam zapalenie płuc. I lekarze powiedzieli że gdybym tydzień wcześniej dostała antybiotyk obyło by się bez szpitala. Z całego serca nie polecam i odradzam. Sprawia wrażenie jakby był pijany nie słucha ...

Po kilku miesiącach trafiłam znów do niego tym razem sama byłam chora. Dowiedziałam się że jestem przeziębiona i tyle. Po tygodniu męczarni wylądowałam w szpitalu bo miałam zapalenie płuc. I lekarze powiedzieli że gdybym tydzień wcześniej dostała antybiotyk obyło by się bez szpitala. Z całego serca nie polecam i odradzam. Sprawia wrażenie jakby był pijany nie słucha co się do niego mówi. Mam nadzieje że ktoś to przeczyta bo tacy lekarze jak on przynoszą wstyd.

damski bokser damski bokser damski bokser damski bokser

damski bokser damski bokser damski bokser damski bokser

skromny, a bardzo dobry specjalista. Wszechstronny i życzliwy.

skromny, a bardzo dobry specjalista. Wszechstronny i życzliwy.

Lekarz bardzo w porządku, kompetentny, polecam.

Lekarz bardzo w porządku, kompetentny, polecam.