lekarz Krzysztof Krupiński

Urolog

bardzo słabo, nic nie pomógł, lekceważył, nawet leków przeciwbólowych nie dał. Nie słuchał tylko wykonywał badania na wszystkim co ma i kazał przyjść innym razem by je powtórzyć. Bardzo się zawiodłem. Facet łasy na kasę

Odnioslam bardzo dobre wrazenie podczas wizyty, jest kompetentny, mily i wzbudza zaufanie. Polecam Barbara K

Odnioslam bardzo dobre wrazenie podczas wizyty, jest kompetentny,
mily i wzbudza zaufanie. Polecam
Barbara K

Panie Krupiński!Przestań pan wpisywać sobie opinie. bo w szpitalu i poliklinice wszyscy i tak wiedzą, że jesteś pan matoł, nieuk i kaleka lekarska. Urologicznie - to pan potrafi.. tylko.. oddać mocz. Nawet po sobie pan nie spuści wody, bo do tego trzeba wychowania, taktu, kultury i szacunku dla człowieka. A skąd to miałoby być u pana? Uciekajcie od Krupy, bo was chorzy załatwi!!

Dziękuję za zaproszenie mnie i wszystkich mężczyzn z Koszalina na spotkanie edukacyjne w dniu 26 września 2012 r. o godz. 11 w sali konferencyjnej koszalińskiej Polikliniki z tematem : "Epidemiologoia,metody diagnostyczne i leczenie raka gruczołu krokowego." To bardzo ważny temat męski i cieszę się, że wychodzi Pan z nim poza gabinet lekarski. Pozdrawiam serdecznie. Władysław P.

"Epidemiologoia,metody diagnostyczne i leczenie raka gruczołu krokowego."

O kwalifikacjach zawodowych dra Krzysztofa Krupińskiego mogą się wypowiedzieć specjaliści, ale fakt że jest członkiem Europejskiej Rady Urologii (The European Board of Urology) mówi sam za siebie. Dla mnie - pacjenta ważne jest to, że jest On sumiennym i bardzo przyjaźnie nastawionym lekarzem. Słyszałem od kilku osób, że Jego diagnozy są trafne i proponowane badania oraz leczenie oparte są na współpracy z innymi specjalistami. Takie podejście do pacjenta wzbudza zaufanie i chęć do współdziałania dla własnego dobra. Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną sprawę, może nie najważniejszą, ale znaczącą : dr Krupiński i Jego asystentka są ludźmi współczującymi pacjentowi , co bardzo ułatwia psychologiczny kontakt z pacjentem. Władysław P.

Trafiłem na wizytę zupełnie przypadkowo, licząc bardziej na szybką interwencję chirurgiczną, do niego mnie jednak skierowano. U urologa byłem po raz pierwszy. Poza przedmiotem wizyty (skierowanie w celu), kompleksowo przebadał mnie mimo nie zgłaszania problemów natury urologicznej (poza przedmiotem wizyty - czyraka). W wykonanym badaniu USG podejrzewał kamień w nerkach, co wykluczał kolejnymi badaniami (rtg, tomografia). Pierwszy raz spotkałem się z takim zaangażowania lekarza wobec przypuszczalnego stanu mego zdrowia, nawet w sytuacjach związanych z wizytą odpłatną. Posiada specyficzny rodzaj humoru, który nie każdemu może się podobać, w moim przypadku - co najmniej mi to nie przeszkadzało. Z moich doświadczeń (3 - 4 wizyty w ramach NFZ) - polecam.

Nie informuje pacjenta o przebiegu choroby i możliwościach jej leczenia. Brak zainteresowania pacjentem :(

Mało gada,a jeśli to konkretnie, dużo robi.

Mało gada,a jeśli to konkretnie, dużo robi.