dr n. med. Krzysztof Kucharskidr n. med. Krzysztof Kucharski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

Lek. Krzysztof Kucharski jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie wieloletniej pracy klinicznej w Klinicie Położnictwa i Ginekologii Centrum Kształcenia Medycznego oraz w Instytucie Matki i Dziecka. Jest współogranizatorem i wieloletnim pracownikiem Oddziału Położniczego.

Uczestniczy w licznych sympozjach lekarskich, wykłada w Szkole Położnych, jest założycielem i wykładowcą szkół rodzenia. Współpracuje z licznymi czasopismami branżowymi jako ekspert.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Rewelacja. Bardzo kompetentny, konkretny i sympatyczny lekarz.

Rewelacja. Bardzo kompetentny, konkretny i sympatyczny lekarz.

2 ciaze przeszlam razem z dotorem i teraz jestem w 3 nie moge powiedziec zlego slowa, kompetencja, uprzejmosc i opanowanie. Przede wszytskim czlowiek a nie tylko lekarz

Wspaniały lekarz - kompetentny, kulturalny, szanujący pacjentów. Profesjonalista w każdym calu. Prowadził moją pierwszą ciążę i będzie prowadził każdą następną. Jestem również pod stałą opieką lekarską Pana doktora i nie zamierzam go zmieniać na nikogo innego. W dodatku świetne poczucie humoru. Bardzo polecam.

Doktor prowadził moją pierwszą ciążę zarówno jako ginekolog jak i specjalista od USG. Rzeczowy ale z uśmiechem :-) Wykrył nieprawidłowość i skierował do publicznego szpitala. W szpitalu, kiedy usłyszeli kto prowadzi ciąże i robi usg i jaka jest diagnoza, nawet przez chwilę nie mieli wątpliwości. Jest też więc autorytem w branży. Dzięki dr. Kucharskiemu mój synek jest cały i zdrowy. Kolejną ciąże też on poprowadzi!

Dzięki dr. Kucharskiemu mój synek jest cały i zdrowy.
Kolejną ciąże też on poprowadzi!

kompetentny i bardzo uprzejmy lekarz, wyczerpująco odpowiada na pytania, traktuje pacjentki podmiotowo

Bardzo miły człowiek, dobry lekarz, z ludzkim podejściem do pacjentki

Bardzo miły człowiek, dobry lekarz, z ludzkim podejściem do pacjentki

Profesjonalista pod każdym względem, wiedza, podejście do pacjentki, uprzejmość. Polecam każdej kobiecie opiekę tego doktora.